Małgorzata Rozenek zarabia więcej od męża. Co na to Radosław Majdan? "Kobiety przy nim rozkwitają"

Małgorzata Rozenek zarabia więcej od męża. Co na to Radosław Majdan?
Małgorzata Rozenek zarabia więcej od męża. Co na to Radosław Majdan?
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Rozenek-Majdan we wtorek była gościnią Kuby Wojewódzkiego, który zapytał ją m.in. o retusz zdjęć, pierwszą randkę z mężem i... zarobki. Nowa prowadząca "Dzień Dobry TVN" wyznała, że zarabia więcej niż Radosław Majdan i zdradziła, czy jest między nimi nić rywalizacji zawodowej.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Ostatnio znów było o niej głośno za sprawą spełnienia zawodowego marzenia. Żona Radosława Majdana pragnęła prowadzić program śniadaniowy w TVN i udało się. Na jesiennej ramówce stacja ogłosiła, że Małgorzatę Rozenek-Majdan w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim będzie można oglądać w "Dzień Dobry TVN". Debiut nowej pary został ciepło przyjęty przez telewidzów. Za rozkwitem kariery zawodowej idą również zarobki. Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że zarabia więcej niż jej mąż.

Małgorzata Rozenek-Majdan zarabia więcej niż Radosław Majdan

Kuba Wojewódzki zapytał Małgorzatę Rozenek-Majdan wprost, czy zarabia więcej niż Radosław Majdan. Kiedy usłyszał twierdzącą odpowiedź, był ciekawy, jak mąż gwiazdy to "znosi".

"Radosław jest osobą, która jest bardzo stabilna emocjonalnie. Jest takim facetem, który okazuje bardzo dużo wsparcia, który potrafi zbudować swoją kobietę. To jego zaleta, że kobiety przy nim rozkwitają. Rozkwitały, już niech tak zostanie, że tylko jedna rozkwita..." - odpowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Gwiazda dodała, że między nią a jej mężem nie ma zawodowej rywalizacji.

"Radosław spełnia się w pracy, którą ma. Teraz rozpoczyna nowe wyzwanie zawodowe. On się w ogóle nie ściga. Ma swój świat piłki nożnej i tam się realizuje" - powiedziała.

Okazało się również, że choć jedno marzenie Małgorzaty Rozenek-Majdan zostało spełnione, gwiazda ma już kolejne. Chce poprowadzić relację z Oscarów.

"To jest jedno z moich mniejszych marzeń" - powiedziała.

Trzymamy kciuki za spełnienie!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej relacji i wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN"
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o swojej relacji i wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN". Opowiedzieli o nietypowym, pierwszym spotkaniu.

Małgorzata Rozenek-Majdan o pierwszym spotkaniu z mężem

Początki znajomości Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana były nietypowe. Para musiała ukrywać się przed obiektywami wścibskich paparazzi i ich pierwsza randka musiała odbyć się... w domu.

"To było tak, że jak Radosław podszedł do mnie, żeby poprosić o numer telefonu, to zrobiło się duże zamieszanie, zaczęli biec w naszą stronę fotoreporterzy" - zaczęła, po czym dodała:

"Kilka dni minęło, Radosław dzwoni, umówiliśmy się. Chciał mnie zaprosić do klubu na którymś tam piętrze hotelu "Marriott" (...) Ja do niego: "Do hotelu, zwariowałeś?! Czy ty naprawdę myślisz, że ja potrzebuję zdjęcia, jak wchodzę z tobą do hotelu?! Nie ma takiej możliwości, za kogo ty mnie uważasz!? Jedziemy do ciebie!". Wychodzi Radosław, uprzedza, że podjeżdża, ja ubrana w dres. (...) Schodzę, mówię mu wprost: "Wyglądam tak, jak wyglądam", (...) a on ubrany jak James Bond. Wsiadam do tego samochodu, zamykam drzwi i jest takie *puf*. I ja se myślę: "O ja pier*olę, ale będą kłopoty". Wytniesz to?" - powiedziała Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek-Majdan retuszuje zdjęcia? Odpowiedź nie pozostawia wątpliwości

Zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan są dokładnie prześwietlane przez internautów, którzy, nie mogąc uwierzyć w jej doskonałą sylwetkę, dopatrują się zmian w programach graficznych. Trzeba przyznać, że gwiazda ma na swoim koncie "photoshopowe" wpadki, z których potrafi żartować. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim przyznała, ze retuszuje zdjęcia, które publikuje w sieci.

"Tak. Akurat ja przerabiam. Moją intencją nigdy nie jest wku*wiać innych kobiet. W ogóle nie jest moją intencją wku*wiać ludzi, dlatego że robię to nieintencjonalnie" - przyznała.

Plus za szczerość? Dajcie znać w komentarzu!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości