Malwina Dubowska znów zabrała głos. Była narzeczona partnera Roksany Węgiel mówi o "porządnej lekcji"

Malwina Dubowska ponownie zabiera głos
Malwina Dubowska
Malwina Dubowska znów komentuje związek Roksany Węgiel ze swoim byłym narzeczonym, Kevinem Mglejem. Po emocjonalnym wyznaniu na temat samotnego macierzyństwa podziękowała za ogrom wsparcia, z jakim się spotkała.

O Malwinie Dubowskiej zrobiło się głośno, kiedy zdecydowała się opowiedzieć jak radzi sobie po odejściu Kevina Mgleja. Byłemu narzeczonemu zarzucała zupełny brak wsparcia w wychowaniu ich wspólnego dziecka. Po tym wyznaniu, do aktorki miało odezwać się wiele osób w podobnej sytuacji, dostała też ogrom emocjonalnego wsparcia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Ada Fijał zdradziła, jak spędzi Wielkanoc. Wyjeżdża do Włoch

Malwina Dubowska dziękuje za wsparcie jakie dostała po swoim ostatnim wyznaniu

Po ostatnich wyznaniach Malwina Dubowska znów zabrała głos w sprawie Kevina Mgleja. Tym razem postanowiła podziękować swoim fanom za wsparcie i zrozumienie, jakie otrzymała po swoim ostatnim wystąpieniu.

"Chciałam Wam podziękować za ogrom, ale to ogrom miłości i wsparcia, które od was otrzymałam i również przesyłam wam moją moc, moją dobrą energię. Myślę, że to jest taka porządna lekcja mówienia o własnych emocjach, o tym co się czuje — dla mnie, może dla wielu z was również" - powiedziała.

Zdradziła też, że jej szczere słowa pomogły innym osobom w podobnej sytuacji życiowej.

"Chciałam również podziękować kobietom i mężczyznom, którzy podzielili się ze mną swoimi historiami, podobnymi do mojej, również nieco innymi. Historiami, których nie odważyli się opowiedzieć i często przepłacili depresją. Więc myślę, że to taki apel, żeby mówić, co się czuje i nie tłumić tego w sobie" - mówiła.

Malwina Dubowska
Malwina Dubowska

Malwina Dubowska opowiedziała całą prawdę o partnerze Roksany Węgiel

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja o związku 18-letniej wokalistki Roksany Węgiel z Kevinem Mglejem, starszym od niej o kilka lat. Wokalistka opowiadała w wywiadach o ich szczególnej relacji, porównując ją do wieloletniego związku jej rodziców. Piosenkarka podkreślała, że mężczyzna jest dla niej "tym jedynym" i że różnica wieku między nimi nie ma znaczenia. Dodatkowo chwaliła go za bycie wspaniałym ojcem.

Jednak po kilku miesiącach milczenia, Malwina Dubowska, znana aktorka, postanowiła skomentować tę sprawę na Instagramie. Opowiedziała w kilku nagraniach na InstaStories, że czuje się bardzo samotna i że jedynymi osobami, na których może polegać, są jej rodzice i brat. Jej słowa były bardzo poruszające, a w jej oczach widać było łzy.

"Osiem miesięcy temu, można powiedzieć, zostałam wyrzucona z domu, który tworzyłam, któremu się poświęciłam. Włączył mi się instynkt przetrwania, że muszę zapewnić nam wszystko i chcę zapewnić nam wszystko. Przez długi czas nie potrafiłam nazwać własnych emocji i powiedzieć tego, co czuję i wyrazić tego jakkolwiek. Tak jak mówię, to był instynkt przetrwania, żeby zapewnić nam byt. Były dni, kiedy leżałam na podłodze i płakałam, żeby za chwilę się podnieść i powiedzieć sobie: 'dasz radę'. Ale realnie? Czuję, że jestem z tym wszystkim sama" - powiedziała.

Sprawa ta wzbudziła wiele kontrowersji w mediach społecznościowych, szczególnie wśród fanów Roksany Węgiel. Część z nich zaczęła wyrażać swoje obawy, że Kevin Mglej może wykorzystywać również wokalistkę. Inni z kolei bronią związku, podkreślając, że miłość nie zna granic wiekowych i że każdy ma prawo do wyboru swojego partnera.

Malwina Dubowska przerwała milczenie
Malwina Dubowska przerwała milczenie
Malwina Dubowska przerwała milczenie
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości