Meghan Markle została przyłapana na łamaniu przepisów. Co zrobiła?

Meghan Markle
Meghan Markle złamała przepisy
Źródło: Getty Images
Meghan Markle nie cieszy się zbytnią sympatią społeczeństwa. Wielu fanów brytyjskiej monarchii snuje domysły, że to aktorka stoi za podziałami, do których doszło w rodzinie królewskiej. Od pewnego czasu Meghan Markle stroni od publicznych wystąpień, jednak paparazzi wciąż ją śledzą. Niedawno żona księcia Harry'ego wybrała się na targ po kwiaty i złamała przepisy!

Meghan Markle została członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej dzięki zostaniu żoną księcia Harry'ego. Choć oboje podjęli decyzję o zrzeczeniu się publicznych funkcji, wciąż pojawiają się na dworze. Zazwyczaj przy okazji bardzo ważnych wydarzeń, a tych w ostatnim czasie było całkiem sporo. Najpierw nagła śmierć Elżbiety II i związane z nią uroczystości, a potem ceremonia koronacyjna, na której zabrakło Meghan Markle.

Kontrowersyjna para wciąż znajduje się w kręgu zainteresowań mediów, a odkąd na jaw wychodzą coraz to nowe fakty z dworskiego życia, cieszą się jeszcze większą popularnością.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Koronacja Karola III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Meghan Markle złamała przepisy

Małżonkowie w ostatnim czasie nie mają łatwo. Musieli zmierzyć się z kilkoma porażkami, które rzuciły się sporym cieniem na ich codzienność. Do tego plotki na temat kryzysu i nieobecność Meghan Markle na koronacji sprawiły, że spekulacjom nie było końca. Przez cały ten czas Meghan Markle raczej stroniła od publicznych eskapad. Jednakże niewiele ukryje się przed czujnym okiem paparazzi.

Meghan Markle udała się na zakupy na Targ Rolników w Montecito. I nie byłoby w kupowaniu kwiatów niczego zaskakującego, gdyby nie towarzystwo, z którym gwiazda zjawiła się na targowisku. Meghan Markle zabrała ze sobą psy, łamiąc przy tym panujące na targu przepisy, które jasno mówią, że czworonogom wstęp niestety wzbroniony. To nie przeszkadzało żonie księcia Harry'ego, która delektowała się zakupami.

Jak podaje serwis Page Six, przed targiem wiszące znaki, które dosyć jasno wskazują, że nie psy nie mogę przebywać na jego terenie. Warto dodać, że małżonkowie są właścicielami aż trzech psów: beagle'ów Guya i Mamma Mii oraz labradora Pula.

Gdy zdjęcia obiegły sieć, internauci krytykowali Meghan Markle i nie zgadzali się na to, by gwiazdy mogły migać się od przestrzegania prawda.

"Zasady nie obowiązują przecież Meghan Markle..."; "Myśli, że może robić, co chce, dlatego poniosła porażkę"; "Jeśli tak bardzo nienawidzi fotografów, dlaczego uśmiecha się do aparatu?" - można przeczytać w sieci.

Koniec małżeństwa Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Kilka tygodniu temu media obiegła plotka o kryzysie w relacji Meghan Markle i księcia Harry'ego. Małżonkowie mieli być na granicy rozstania, a nawet — być w separacji. Młodszy syn Karola III chciał pomóc odpocząć od rodziny, dlatego wynajął ekskluzywny apartament w San Vicente Bungalows w West Hollywood.

Nad kontrowersyjną parą zawisło widmo nie tylko separacji. Coraz głośniej spekulowano na temat rzekomego rozwodu! Małżonkowie nie odnosili się do plotek, konsekwentnie milcząc. Aż do momentu, kiedy to "The Sun" opublikowało artykuł na temat zbliżającego się rozwodu. Wówczas Meghan Markle i książę Harry zostali postawieni pod ścianą i wywołani do odpowiedzi. Ta w końcu się pojawiła.

"To nieprawda" - przyznał rzecznik pary w rozmowie z "New Idea".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości