Mamie Laverock wypadła z okna. 19-letnia gwiazda serialu w krytycznym stanie

Mamie Laverock
Mamie Laverock
Źródło: Getty Images
Mamie Laverock walczy o życie. 19-letnia gwiazda "When Calls the Heart" od niespełna 3 tygodni przebywa w szpitalu. Po tym jak dochodziła do siebie po doznaniu "nagłego wypadku medycznego" z niewyjaśnionych przyczyn wypadła ze szpitalnego okna. Lekarze jej stan określają jako krytyczny. Rodzina zorganizowała zbiórkę pieniędzy na leczenie młodej gwiazdy. Okoliczności wypadku budzą jednak w wielu osobach wątpliwości. Co wiadomo o sprawie?

Choć Mamie Laverock ma na swoim koncie dopiero pięć występów w produkcjach telewizyjnych była przez wielu uznawana za jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Niedawno wystąpiła w "A więc wojna" u boku takich sław jak Reese Witherspoon, Chris Pine i Tom Hardy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Mia Samusionek i Aleksandra Czajkowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 16. Mia Samusionek o rozwodzie rodziców, trudnym dzieciństwie i pasjach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gwiazda "When Calls the Heart" walczy o życie

11 maja media obiegła wiadomość, że Mamie Laverock została przewieziona do szpitala w Winnipeg po tym, jak doznała "nagłego wypadku medycznego". Rodzice gwiazdy, którzy o tym poinformowali, nie podali szczegółów sytuacji i nie wyjaśnili, o co dokładnie chodzi. Lekarze z lokalnego szpitala zadecydowali o przekazaniu młodej artystki do placówki w Vancouver. Tam miała odzyskiwać siły i zbliżać się do opuszczenia miejsca leczenia.

26 maja Mamie Laverock miała zostać wyprowadzona ze szpitalnego oddziału na balkon na 5. piętrze, jednak z niewyjaśnionych dotąd przyczyn z niego spadła. Wypadek gwiazdy był na tyle poważny, że obecnie znajduje się w śpiączce farmakologicznej, przeszła wiele rozległych operacji, a jej stan lekarze opisują jako krytyczny.

O nietypowej tragedii rozpisują się media na całym świecie, w tym "Variety".

Mamie Laverock wypadła z okna. Jej stan jest krytyczny

Rodzina Mamie Laverock założyła zbiórkę. Zebrane pieniądze mają pomóc im w dojazdach do szpitala i czuwaniu przy walczącej o życie córce.

"Ma obrażenia zagrażające życiu, przeszła wiele zaawansowanych operacji i w tej chwili jest podłączona do aparatury podtrzymującej ją przy życiu. [...] Jesteśmy załamani i w szoku, w tym niezwykle trudnym dla nas czasie" - czytamy na stronie zbiórki.

Rodzice aktorki chcieli uzbierać 25 tysięcy dolarów, obecnie na koncie zbiórki widnieje już ponad 27 tysięcy dolarów.

Na tragiczne wydarzenia z udziałem młodej gwiazdy zareagowała sieć telewizyjna Hallmark Media. "Jesteśmy pogrążeni w smutku po otrzymaniu wiadomości na temat Mamie. Jest kochaną członkinią naszej społeczności, dlatego życzymy jej, a także jej rodzinie, spokoju, komfortu i wielu modlitwy w tym trudnym czasie" - zaznaczyli.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości