Mandaryna szczerze o edukacji seksualnej swoich dzieci. Nawiązała do byłego męża

Mandaryna z córką Fabienne
Mandaryna z córką Fabienne
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Mandaryna dba o edukację seksualną swoich dzieci i jak zdradziła w najnowszym wywiadzie, jest już po rozmowach o "pierwszym razie" ze swoimi pociechami. Co ciekawe, Xavier i Fabienne Wiśniewscy są już tak dobrze przeszkoleni, że udzielają rad... swojemu tacie. "Edukują tatę w tym temacie ostatnio bardziej, są świadomi tego, jak to zrobić, żeby nie powiększać rodziny za szybko" - powiedziała.

Mandaryna i Michał Wiśniewski jeszcze prawie 20 lat temu tworzyli jedno z najbardziej zgranych małżeństw polskiego show-biznesu. Ich uczucie jednak nie przetrwało próby czasu i para rozwiodła się na oczach mediów. Dziś oboje na nowo poukładali sobie życie: Michał Wiśniewski oczekuje na narodziny swojego szóstego dziecka i jednocześnie drugiego wspólnego z Polą Wiśniewską, a Marta Wiśniewska jakiś czas temu zdradziła fanom, że jej serce ponownie jest zajęte. Nie wyjawiła jednak personaliów partnera.

Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mandaryna dba o edukację seksualną swoich dzieci. "Są świadomi tego, jak to robić"

Marta Wiśniewska niedawno gościła w podcaście Kamila Balei "Tato, no weź!", gdzie opowiedziała o swoich dzieciach. Mandaryna i Michał Wiśniewski doczekali się dwójki pociech, które niedawno weszły w dorosłe życie. Xavier ma dziś już 20 lat, a Fabienne jest od niego rok młodsza. Była żona lidera Ich Troje podkreśliła, że ma już za sobą pogadankę z dziećmi na temat seksu.

Mandaryna zapewniła przy tym, że rodzeństwo cechuje się wyjątkową rozwagą i dojrzałością, dlatego też nie martwi się o to, że szybko zostanie babcią. Co ciekawe, okazuje się, że Xavier i Fabienne są tak dobrze przeszkoleni, że... edukują w tych kwestiach nawet własnego ojca.

"Spytałam się, czy już są po, jak to wygląda. Z Xavierem rozmawiałam, że nie chciałabym być babcią w młodym wieku i żeby miał tego świadomość. Raczej tatę edukują w tym temacie ostatnio bardziej, są świadomi tego, jak to zrobić, żeby nie powiększać rodziny za szybko" - powiedziała.

Córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego rozmawia z mamą o seksie

Marta Wiśniewska ma bardzo dobry kontakt szczególnie ze swoją córką, którą traktuje jak prawdziwą przyjaciółkę. Mimo wszystko, wiadomość o "pierwszym razie" Fabienne była dla niej dość dużym zaskoczeniem, ponieważ nastolatka niedawno dopiero skończyła liceum. Co ciekawe, córka Mandaryny nie miała żadnych oporów, by opowiedzieć o wszystkim mamie.

"A z córką jestem na maksa blisko, więc wiem, kiedy był pierwszy raz. Wiadomo, trochę wbiło mnie w fotel. Ale powiedziałam, że fajnie, i jeśli to było coś, na co czekała i miała ochotę, i dała przyzwolenie na ten moment... To ja się tylko cieszę, tylko ma być bezpiecznie dla niej" - powiedziała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości