Michał Wiśniewski spisał już testament. "Musisz zabezpieczyć rodzinę"

Michał Wiśniewski spisał już testament
Michał Wiśniewski spisał już testament
Źródło: MWMEDIA
Michał Wiśniewski jest ojcem piątki dzieci, a niebawem zostanie ojcem po raz szósty. W najnowszym wywiadzie zdradził, czy zabezpieczył swoją rodzinę przed swoją ewentualną śmiercią. Zobaczcie, co odpowiedział.

Michał Wiśniewski w 2020 r. poślubił swoją piątą żonę Polę. Kilka miesięcy wcześniej muzyk rozstał się z Dominiką Tajner, a Polę poznał na jednym z portali randkowych. Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski ma za sobą już cztery małżeństwa.

Michał Wiśniewski — dzieci i związki

W 1996 r. muzyk ożenił się z Magdą Femme. W 2001 r. małżeństwo rozstało się, a niedługo później drugą żoną Michała Wiśniewskiego została Marta Wiśniewska, z którą piosenkarz ma dwoje dzieci: 20-letniego Xaviera i 19-letnią Fabienne.

Jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu. Para ostatecznie rozwiodła się w kwietniu 2006 r., a już kilka miesięcy później Michał Wiśniewski stanął na ślubnym kobiercu po raz trzeci, tym razem z piosenkarką Anną Świątczak u boku. Para ma dwie córki: 16-letnią Etiennette i 14-letnią Vivienne.

Małżonkowie nie mogli jednak dojść do porozumienia i rozstali się w 2011 r. Rok później Michał Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner. Para była razem siedem lat i rozstała się w 2019 r. Już kilka miesięcy później muzyk był widziany ze swoją obecną żoną Polą.

Michał Wiśniewski zabezpieczył dzieci

Para pobrała się w 2020 r., a już styczniu 2021 r. na świecie pojawił się ich pierwszy syn Falco Amadeus. Co ciekawe, mały Falco jest piątym dzieckiem zarówno dla Michała Wiśniewskiego, jak i jego żony. Kilka tygodni temu Pola Wiśniewska podzieliła się z internautami radosną nowiną.

Okazało się, że małżeństwo spodziewa się kolejnego dziecka. Pola Wiśniewska ostatnio na Instagramie wyznała, że szóstą ciążę znosi nie najlepiej.

"Szczerze? Miało być pięknie, a czuję się fatalnie. Męczą mnie mdłości, nastrój woła o pomstę do nieba, sił zupełnie brak. Dobrze nie jest. Ale kiedy widzę ten mały uśmiech, to jakby mi lepiej" - napisała.

Wiele osób zastanawiało się, czy Michał Wiśniewski poradzi sobie z utrzymaniem wszystkich dzieci. Ostatnio w rozmowie z serwisem Jastrząb Post muzyk powiedział, że spisał już testament.

"Każdy przy zdrowych zmysłach, kto nie chce, aby rodzina wzięła się za kłaki, to spisuje testament. To jest bardzo prosta sprawa, musisz zabezpieczyć rodzinę, najlepiej poprzez testament. Ja już go sporządziłem, jak każdy, a jeśli nie jak każdy, to rzućcie się na notariuszy, żeby później rodzina nad waszym grobem się nie szarpała, bo to wszystko wymyka się spod kontroli" — powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości