Michał Wiśniewski poznał płeć szóstego dziecka. Ma pewien kłopot

Michał i Pola Wiśniewscy spodziewają się kolejnego potomka
Michał i Pola Wiśniewscy spodziewają się kolejnego potomka
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Michał Wiśniewski poznał płeć swojego szóstego dziecka i zarazem drugiego wspólnego potomka z Polą Wiśniewską. Lider Ich Troje już jakiś czas temu wybrał imię dla maluszka, jednak po poznaniu wyników badań okazało się ono nieaktualne. Muzyk poprosił fanów o pomoc.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska wzięli skromny ślub dwa lata temu, a cała uroczystość była utrzymana w tajemnicy przed mediami. Para niedługo potem ogłosiła radosną nowinę, a lider zespołu Ich Troje przyznał, że jego piąta żona spodziewa się z nim dziecka. Zarówno dla gwiazdora, jak i jego ukochanej, duża rodzina jest czymś, o czym marzyli od dawna. Michał Wiśniewski był już bowiem ojcem czwórki dzieci z poprzednich małżeństw, a jego ukochana również doczekała się wcześniej takiej samej liczby pociech. Półtora roku temu na świat przyszedł ich pierwszy syn Falco Amadeus, a niedawno para ogłosiła, że Pola Wiśniewska znów jest w błogosławionym stanie.

Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Wiśniewski poznał płeć drugiego dziecka z Polą Wiśniewską

Michał Wiśniewski jeszcze niedawno mówił, że ma nadzieję, że jego szóste dziecko okaże się dziewczynką. Wokalista miał już nawet dla swojej najmłodszej pociechy wybrane wymarzone imię - Cloe. Teraz jednak musi zmienić plany.

Lider Ich Troje opublikował na InstaStories zdjęcie, na którym widać dokument medyczny. Z kartki, którą pokazał muzyk, wynika jasno, że jego żona nosi pod sercem chłopca. Michał Wiśniewski musi więc zrezygnować z wybranego wcześniej imienia. O pomoc zwrócił się do swoich fanów.

"Imię na 'c', byle nie Czesław" - napisał w ramce, w której fani mogli wysyłać swoje propozycje imion dla jego dziecka.

Michał Wiśniewski będzie miał syna
Michał Wiśniewski będzie miał syna
Michał Wiśniewski będzie miał syna
Źródło: Screen/InstaStories Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski niedługo po raz szósty zostanie ojcem

Dla Poli i Michała Wiśniewskich będzie to szóste dziecko i jednocześnie dziesiąte w ich patchworkowej familii. Lider Ich Troje nigdy nie ukrywał, że chce mieć dużą rodzinę. Ze swoją drugą żoną, Mandaryną, doczekał się dwóch pociech - dorosłych już syna Xaviera oraz córki Fabienne. Niestety małżeństwo muzyka i tancerki się rozpadło. Później gwiazdor związał się z Anną Świątczak, która urodziła mu dwie córki: Etiennette oraz Vivienne. Relacja Michała Wiśniewskiego z byłą wokalistką Ich Troje również nie przetrwała próby czasu i zakończyła się rozwodem.

W 2020 roku Michał Wiśniewski powitał na świecie swojego piątego potomka, którego mamą jest jego obecna żona Pola Wiśniewska. Para spodziewa się drugiego wspólnego dziecka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości