Mandaryna spędzi lato w kontenerze. "Wszyscy mówią, że jest tam jak w raju"

Marta Mandaryna Wiśniewska
Marta Wiśniewska spędzi wakacje na łonie natury
Źródło: MWMEDIA
Mandaryna zdradziła plany na wakacje. To nie będzie czas wolny od pracy, ale wokalistka bynajmniej nie narzeka. Oprócz wyzwań zawodowych czeka ją też wypoczynek na łonie natury. Lato spędzi w kontenerze nad rzeką.

Mandaryna została drugą żoną Michała Wiśniewskiego. Zakochani zalegalizowali związek w 2002 r. i sprowadzili na świat dwójkę dzieci — Xaviera i Fabienne. Po rozwodzie w 2006 r. lider Ich Troje ożenił się z młodą wokalistką Anną Świątczak, z którą ma dwie córki — Etiennette i Vivienne. Okazuje się, że przyrodnie rodzeństwo łączy coś więcej niż tylko więzy rodzinne. Mandaryna zdradziła, w jaki sposób utrzymują kontakt.

SWIATCZAKMANDARYNA_DZIECI
Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mandaryna spędzi wakacje w kontenerze

Dla Marty Wiśniewskiej to lato będzie pełne wyzwań. Zamierza spędzić je aktywnie i nastawia się na zawodowe wyzwania.

"Trochę koncertów, z czego bardzo się cieszę. Jadę też z MDS-em, czyli z moją szkołą tańca, na obóz taneczny nad morze, więc też jest wspaniale" — zdradziła reporterce Jastrząb Post.

To wcale nie znaczy, że Mandaryna nie znajdzie czasu na chwilę relaksu. Ten ma zapewnić jej odpoczynek na łonie natury. Marta Wiśniewska jest szczęśliwą posiadaczką działki nad rzeką, gdzie chętnie korzysta z polskiego słońca.

"Trochę będę też odpoczywać, ale raczej na działce, bo zrobiliśmy taki kontener mieszkalny nad samą rzeką, więc to jest jakaś bardzo duża przyjemność. Wszyscy mówią, że tam jest jak w raju, więc dokładnie trochę tak jest. A takie wakacje, wakacje gdzieś zagraniczne, no to może październik. Ja tak lubię w Polsce lato" - podsumowała

Marta Wiśniewska zdradza, jakie relacje łączą ją z dziećmi Michała Wiśniewskiego

Jakie plany na wakacje mają plany dzieci Marty Wiśniewskiej? Jest szansa, że Fabienne spotka się z przyrodnią siostrą Etiennette, córką Michała Wiśniewskiego ze związku z Anią Świątczak. Druga i trzecia żona gwiazdora ostatnimi czasy dość mocno się zaprzyjaźniły, a w ślad za nimi poszły też ich nastoletnie córki. Fabienne ma obecnie 20, Etiennette - 16 lat. Mimo różnicy wieku dziewczyny znalazły wspólny język.

"Eti była u nas, spotkała się z Fabką, bo oni wszyscy naprawdę bardzo się lubią, to nie jest sztuczne i medialne, naprawdę się przyjaźnią. Gdzieś tam grasowała w jej szafie, znalazła koszulkę z napisem 'Mandaryna' i sprawiła mi tym bardzo dużą radość. I naprawdę w niej chodzi. To było bardzo miłe i sympatyczne" - mówiła Mandaryna w wywiadzie z Jastrząb Post.

Mandaryna utrzymuje serdeczne relacje ze wszystkimi potomkami Michała Wiśniewskiego, w tym i z uroczą szóstką dzieci Poli Wiśniewskiej.

"Ja w ogóle tak żyję i wyznaję taką zasadę, że nic na siłę. Jeśli ludzie siebie szanują, pozwalają innym być sobą, to wtedy to się udaje" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości