Marc Anthony wziął czwarty ślub. Były mąż Jennifer Lopez powiedział "tak"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Marc Anthony i Jennifer Lopez mają dwójkę dzieci

Marc Anthony po raz czwarty wziął ślub. Były mąż Jennifer Lopez ponownie postanowił poszukać szczęścia u boku innej kobiety i tym razem poprzysiągł miłość małżeńską 23-letniej byłej Miss Paragwaju.

Marc Anthony to znany latynoski piosenkarz, a prywatnie były mąż Jennifer Lopez i ojciec jej dzieci. Para nie jest już razem, ale ma ze sobą wciąż bardzo dobre relacje i dzieli się opieką nad córką i synem. Wokalista kilkakrotnie szukał szczęścia w miłości, jednak nigdy się to na dłużej nie udawało. Teraz piosenkarz ponownie stanął na ślubnym kobiercu.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo:

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marc Anthony wziął czwarty ślub. Kto pojawił się na weselu?

Marc Anthony ma obecnie 54 lata i był trzy razy żonaty: z Jennifer Lopez, Miss Universe Dayanarą Torres oraz z modelką Shannon De Limą. Teraz sercem latynoskiego gwiazdora zawładnęła o 31 lat młodsza była Miss Paragwaju. Muzyk oświadczył się Nadii Ferreirze prawie rok temu, czym zakochani pochwalili się za pomocą Instagrama. Teraz sformalizowali swój związek.

Para właśnie wzięła ślub. Wokalista i modelka wyprawili huczne wesele w Art Museum w Miami, a na uroczystość przyszła prawdziwa plejada gwiazd. Wśród zaproszonych byli między innymi Salma Hayek, David Beckham z synem Cruzem czy piosenkarz Maluma.

Panna młoda zaprezentowała się weselnikom w sukni od domu mody Dior. Zdjęcia paparazzich już trafiły do sieci.

Jennifer Lopez i Marc Anthony doczekali się bliźniaków

Jennifer Lopez i Marc Anthony stanowili jedną z najbardziej gorących par w show-biznesie. Wokalistka ma obecnie na koncie aż trzy małżeństwa i najdłużej trwało to właśnie z latynoskim muzykiem. Para pobrała się w 2004 roku, a popularna J. Lo była wówczas tuż po rozstaniu z Benem Affleckiem. Małżonkowie byli ze sobą dziesięć lat i doczekali się dwójki dzieci: 14-letnich obecnie bliźniaków Maxa i Emmy. 

Jennifer Lopez i Marc Anthony przyjaźnili się wiele lat przed zawarciem małżeństwa i zachowali dobre relacje także po rozwodzie. Wokalistka kiedyś została zapytana o powody rozstania.

"Wiele z nich jest prywatnych, ale jednocześnie dochodzisz do wniosku, że: 'To nie jest najlepsza rzecz dla nas wszystkich' i do tego właśnie się sprowadza. A kiedy masz dzieci, musisz o nich myśleć. Nie chodzi już tylko o ciebie, chodzi już o nich. I chciałem jak najlepszej sytuacji dla nas wszystkich, i myślę, że Marc też to zrobił i uważamy, że tak właśnie zrobiliśmy" - powiedziała podczas rozmowy z Meredith Vierą przy okazji promocji swojej książki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  Ethan Miller/Getty Images

Pozostałe wiadomości