Paris Hilton została mamą. "Już teraz jesteś kochany, nie trzeba słów"

Paris Hilton została mamą
Paris Hilton została mamą
Źródło: Getty Images
Paris Hilton i Carter Reum rozpoczęli nowy rok od powitania na świecie wspólnego dziecka. To pierwsza pociecha amerykańskiej celebrytki. Jaka jest płeć malucha?

Paris Hilton to znana celebrytka i bizneswoman, która marzyła o karierze aktorskiej oraz pragnęła zostać piosenkarką. Ostatnio jej największym marzeniem było jednak macierzyństwo. Dziedziczka hotelowej fortuny parokrotnie próbowała metody in vitro. W końcu doczekała się potomka.

Paris Hilton i Carter Reum zostali rodzicami

Paris Hilton i jej mąż Carter Reum powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Jest to syn urodzony przez surogatkę. Wiadomość, którą podzieliła się na Instagramie, zaskoczyła wszystkich. Dzieląc się ekscytującą wiadomością, Paris Hilton zamieściła zdjęcie, na którym widzimy zbliżenie na rączkę dziecka chwytającego jej kciuk.

"Już teraz jesteś kochany, nie trzeba słów" - napisała.

Paris Hilton już wcześniej otwarcie mówiła o swoim pragnieniu zostania mamą.

To zawsze było moje marzenie, aby być matką i jestem tak szczęśliwa, że Carter i ja znaleźliśmy siebie. Jesteśmy podekscytowani, że możemy stworzyć rodzinę razem i nasze serca eksplodują miłością do naszego małego chłopca"
- powiedziała gwiazda magazynowi "People".

Celebrytka i jej partner Carter Reum rozpoczęli proces zapłodnienia in vitro podczas szczytu pandemii COVID-19.

Świat był zamknięty i wtedy zaczęliśmy się starać o dziecko. Wiedzieliśmy, że chcemy założyć rodzinę. "To jest idealny czas " - pomyśleliśmy
- powiedziała "People".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży
Katarzyna Sokołowska o samopoczuciu po ciąży

Paris Hilton i Carter Reum – historia miłości

Paris Hilton i Carter Reum zaczęli spotykać się w 2019 roku, jednak znali się od 15 lat. Mężczyzna jest przedsiębiorcą, milionerem oraz autorem artykułów na temat przedsiębiorczości. Po wielu latach ponownie spotkali się dzięki siostrze bogacza - Halle Hammond, która zaprosiła oboje na Święto Dziękczynienia. Od tamtej pory stali się nierozłączni. W 2020 r. po after party po wręczeniu Złotych Globów dziennikarze zauważyli Paris i Cartera całujących się.

Zakochani pobrali się 11 listopada 2021 roku w prywatnej posiadłości jej zmarłego dziadka w Bel Air w Los Angeles. Wesele trwało trzy dni, a ślub poprzedzały aż trzy wieczory panieńskie. Na imprezie nie zabrakło hollywoodzkich gwiazd. Całe wydarzenie i przygotowania do niego Paris Hilton pokazała w programie "Paris in Love". Pierwszy odcinek miał premierę w dniu ślubu.

Czuję, że Carter i ja jesteśmy puzzlami, które się łączą. Nigdy nie sądziłam, że spotkam takiego mężczyznę jak on, który kocha mnie Paris, a nie Paris Hilton. Będzie najlepszym mężem - i najlepszym tatą
- mówiła gwiazda w programie.
Paris Hilton, Carter Reum
Paris Hilton i Carter Reum zostali rodzicami
Paris Hilton, Carter Reum
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości