Marcela Leszczak szczerze o kolejnej ciąży. "Ja planuję, a Ty Michał?"

Marcela Leszczak i Michał Koterski
Marcela Leszczak i Michał Koterski
Źródło: MWMEDIA
Marcela Leszczak i Michał Koterski mają 6-letniego syna Fryderyka, który jest ich oczkiem w głowie, jednak od jakiegoś czasu zastanawiają się nad powiększeniem rodziny. Modelka zdradziła fanom, jaki ma do tego stosunek i czy rzeczywiście planuje drugie dziecko. Odpowiedziała więc na pytanie i sprowokowała partnera do dyskusji.

Michał Koterski nie ukrywa, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Dzięki niej udało mu się zerwać z niszczącym nałogiem. Aktor chce być dla swojego synka autorytetem. Jednocześnie rozwija karierę aktorską, zaskakując fanów kolejnymi wcieleniami. Czy jest gotowy na kolejne dziecko?

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

19102023_BANASIUK_DZIECKO
Mateusz Banasiuk o ojcostwie i rozpoznawalności. Czy syn odczuwa sławę rodziców?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcela Leszczak i Michał Koterski planują drugie dziecko?

Marcela Leszczak i Michał Koterski mieli w swoim związku wzloty i upadki, jednak przetrwali kryzysy i wciąż są razem. Kilka miesięcy temu modelka w rozmowie z Kamilem Baleją zdradziła, że na razie nie planuje kolejnej ciąży, ponieważ skupia się na Fryderyku, który jest według niej "wymagającym dzieckiem". Wyjawiła jednak, że ma w planach powiększenie rodziny.

"Jest bardzo trudnym dzieckiem. Dlatego też się nie zdecydowaliśmy na kolejne dziecko. Mamy w planach. Znaczy, ja mam w planach, nie wiem, jak Michał, muszę go zapytać. Ale on przy pierwszym dziecku się mnie nie pytał, więc teraz moja kolej go nie poinformować. Ale na razie staramy się wyciszyć temperament Fryderyka" - stwierdziła w wywiadzie.

Marcela Leszczak zdradziła już, jakie imiona chciałaby wybrać dla przyszłego maleństwa. Gloria dla dziewczynki, a Maurycy dla chłopca. Teraz gwiazda potwierdziła w rozmowie z fanami na Instagramie, że podtrzymuje plany związane z kolejną ciążą. "Ja planuję, a ty?" - zwróciła się do ukochanego.

Michał Koterski już jakiś czas temu wspominał, że zawsze chciał, aby jego syn miał rodzeństwo, ponieważ sam był jedynakiem. Więc aktor również deklaruje gotowość.

"Do niedawna Marcela nie chciała słyszeć o drugim dziecku, bo bardzo źle przechodziła ciążę z Frysiem, choć ja naciskałem, żebyśmy mieli drugie dziecko. Dziś to ona przebąkuje, że może jednak, że teraz jest dobry czas? I ja jestem na to gotów" - powiedział aktor w rozmowie z serwisem Party.

Marcela Leszczak i Michał Koterski
Marcela Leszczak i Michał Koterski
Źródło: Instagram @marcelamargerita

Michał Koterski o ojcostwie

Michał Koterski z dumą chwali się w mediach społecznościowych tym, na jakiego chłopca wyrasta jego pociecha. Fryderyk ma kochających rodziców i jest ciekawy świata. "Uwielbiam patrzeć, jak mój syn z tym swoim szelmowskim uśmiechem idzie przez świat. Jest w tym bezczelny, pewny siebie, bezkompromisowy, wymagający, a zarazem czuły i bardzo wrażliwy. Nie uznaje sprzeciwu - po mamie" - zażartował aktor jakiś czas temu na Instagramie.

Choć Michał Koterski przyznał, że jego syn bywa urwisem, to nie wyobraża sobie życia bez tego małego człowieka. Gwiazdorowi zależy na tym, aby w przyszłości jego dziecko mogło powiedzieć o nim, że był dobrym tatą.

Dzień Ojca jest dla Michała Koterskiego szczególnym świętem. Aktor podkreślił, że w dniu narodzin syna wziął za jego życie pełną odpowiedzialność.

"Dzięki Fryderykowi mogę kreować nie tylko jego dzieciństwo, ale i swoje, które może wyglądać tak, jak zawsze marzyłem i przeżywać je na nowo. Myślę o nim cały czas, ale kiedy od czasu do czasu on pomyśli o mnie, to moje serce jeszcze bardziej płonie z miłości" - wyznał na Instagramie.

Poniżej aktor z synkiem odbiera swój prezent na Dzień Ojca. Był nim lot wiatrakowcem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości