Gwiazdy

Marcin Hakiel o życiu po ujawnieniu związku Katarzyny Cichopek. "Chciałbym, żeby to wszystko się uspokoiło"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Marcin Hakiel chce spokoju. Oddaje się życiu rodzinnemu

Marcin Hakiel odbudowuje swoje życie po rozstaniu. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili swój związek. Była żona dziennikarza - Paulina Smaszcz od razu skomentowała ich relacje. Za to Marcin Hakiel marzy tylko u spokoju.

Marcin Hakiel skupia się teraz na dalszym prowadzeniu swojej szkoły tańca. W najnowszym wywiadzie zdradził, że otrzymał już kilka propozycji telewizyjnych współprac. Jednak konsekwentnie odmawia.

"Z telewizją na razie nic nie planuję. Dostałem wiele różnych propozycji, żeby wrócić jako choreograf, ale to nie jest jeszcze ten moment. Muszę chwilę ochłonąć" - wyjaśnił.

Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też"
Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcin Hakiel o życiu po rozstaniu z Katarzyną Cichopek

Marcin Hakiel ma dość medialnego szumu. Po tym jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przyznali, że są razem, internauci jeszcze bardziej skupili się na reakcji tancerza. Związek aktorki i dziennikarza skomentowała Paulina Smaszcz, która nie przebierała w słowach. Za to Marcin Hakiel wolał zachować dystans.

Ja nie marzę o tym, żeby być szczęśliwy. Staram się żyć tak, żeby to szczęście było w moim życiu. Moim marzeniem jest żyć normalnie. Chciałbym, żeby to trochę wszystko się uspokoiło. Lubię normalne życie i spokojny rytm dnia. Myślę, że to jest moje marzenie

Marcin Hakiel wskazał, kto i co sprawia, że czuje się szczęśliwy.

"Na pewno dzieci, na pewno praca, przyjaciele. Ostatnio doceniam też czas sam ze sobą, czyli gdy po prostu mogę zrobić sobie herbatę i przeczytać dobrą książką. Mam plan, żeby żyć. Żeby żyć normalnie" - dodał.

Marcin Hakiel wyjaśnił, dlaczego jego partnerka ukrywa swoją tożsamość

Marcin Hakiel ma nową ukochaną. Tancerz pochwalił się nią na Instagramie. Niektórzy internauci zarzucili mu, że zrobił to, aby odegrać się na Katarzynie Cichopek. Choreograf obronił swoją nową partnerkę i zdradził, dlaczego na zdjęciu nie widać jej twarzy.

Dziękuję za wszystkie komentarze! Żyjemy w wolnym kraju, każdy podejmuje swoje decyzje. Moja kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję według prostych zasad, pokazuję prawdę, co uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje według swoich wartości. Pozdrawiamy D&M

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości