Partnerka Marcina Hakiela apeluje do ukochanego. "Błagam. Nigdy więcej...". Zaskoczeni?

Marcin Hakiel z ukochaną
Marcin Hakiel z ukochaną
Źródło: MWMEDIA
Marcin Hakiel jest obecnie w szczęśliwym związku z partnerką Dominiką. Zakochani często pokazują wspólne chwile na Instagramie. Lubią także przekomarzać się w mediach społecznościowych. Ostatnio kobieta w żartobliwy sposób zaapelowała do tancerza. Chodzi o jego wygląd.

Marcin Hakiel był w związku z Katarzyną Cichopek, który wydawał się wzorem dla innych. Na początku 2022 roku ogłosili, że się rozstają, co wywołało szok. Teraz gwiazdy są już w nowych relacjach, które kwitną. Ostatnio tancerz wrócił wspomnieniami do przeszłości. Tak kiedyś wyglądał. Ten wizerunek nie spodobał się jego ukochanej.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Karolina i Krzysztof Skibowie o związku, kłótniach i walentynkach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ukochana zaapelowała do Marcina Hakiela

Marcin Hakiel od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku z młodszą o prawie dekadę Dominiką. Para często dzieli się chwilami radości w mediach społecznościowych. Ich relacja weszła na kolejny poziom, kiedy 31-latka poznała dzieci tancerza. W jednym z wywiadów, które udzielił serwisowi Pudelek, gwiazdor podkreślił, że jego syna dzielą z ukochaną podobne gusta muzyczne, natomiast z córką łączy ją pasja do mody.

Ostatnio na relacji gwiazdora pojawiło się nietypowe żądanie ze strony Dominiki. Chodzi o fryzurę tancerza. Na instagramowym profilu Marcin Hakiel pokazał stare zdjęcie, na którym widzimy go z długimi włosami. Ostatnio radykalnie skrócił swoją fryzurę, co najwidoczniej przypadło do gustu jego ukochanej. W żartobliwym komentarzu Dominika zaapelowała, aby gwiazdor nie zapuszczał już włosów. Napisała: "Błagam. Nigdy więcej długich włosów". Na co Marcin krótko odpowiedział: "Obiecuję".

Ukochana zaapelowała do Marcina Hakiela o niezapuszczanie włosów
Ukochana zaapelowała do Marcina Hakiela o niezapuszczanie włosów
Źródło: Instagram

Marcin Hakiel o powiększeniu rodziny

Marcin Hakiel po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek praktycznie nie utrzymuje z nią kontaktu. W niedawnym wywiadzie dla serwisu Pudelek wyznał, że nie łączy ich żadna relacja. Jedynym tematem, który poruszają, jest opieka nad ich dwójką dzieci.

"Nie mamy żadnych relacji. Nawet ostatnio o dzieciach nie rozmawiamy. Właściwie w ogóle nie rozmawiamy, tylko piszemy czasem na WhatssApp, ale to jest dosłownie raz na miesiąc coś"- przyznał Marcin Hakiel.

Tancerz odnalazł szczęście u boku Dominiki, z którą jest związany od kilku miesięcy. Jakiś czas temu odpowiedzieć na pytania fanów na swoim instagramowym koncie. Wiele z nich dotyczyło rodzicielskich planów tancerza. Na jedno z nich Marcin Hakiel postanowił odpowiedzieć w języku angielskim, pisząc: "More kids, more fun".

Także relacja która później pojawiła się na profilu tancerza, wywołała falę domysłów. Marcin Hakiel udostępnił swoje zdjęcie z dzieciństwa. W odpowiedzi Dominika dodała wiele mówiący hasztag #chcętakiedziecko. Na co to tancerz udostępnił jej relację, dodając swój #siępostaram. Czyżby niedługo ich rodzina się powiększyła?

Marcin Hakiel planuje powiększenie rodziny?
Marcin Hakiel planuje powiększenie rodziny?
Źródło: Instagram @marcinhakiel

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości