Gwiazdy

Marcin Hakiel pozuje z nową partnerką. Pokazał wspólną fotografię

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska
Marcin Hakiel jest w nowym związku

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zakończyli trwające 14 lat małżeństwo. Tancerz nie ukrywa, że po trudnym rozstaniu, rozpoczął nowy etap w życiu. Celebryta pokazał ostatnio zdjęcie, na którym pozuje z nową partnerką.

Rozpad małżeństwa z Katarzyną Cichopek przysporzył Marcinowi Hakielowi prawdziwy ból. Tancerz wielokrotnie powtarzał, jak ciężko mu po rozstaniu i wspominał o terapii, na którą uczęszczał. Wydaje się jednak, że czarne chmury zgromadzone nad głową tancerza, odeszły bezpowrotnie. Zamieszczone przez niego zdjęcie jasno pokazuje, że rozpoczął nowy rozdział w życiu.

Marcin Hakiel z nową ukochaną

Marcin Hakiel przez długi czas dochodził do siebie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek, z którą związał się w 2005 roku. Para podjęła decyzję o separacji w marcu 2022 roku, a już w sierpniu tego roku, sąd orzekł rozwód. Pomimo że, ex małżonkowie polubownie zamknęli wspólne sprawy, tancerz nie ukrywał, że jest mu niezwykle ciężko. Postanowił nawet skorzystać z pomocy terapeuty, z którym przepracowywał trudne przeżycia.

Jak się okazuje, praca z psychoterapeutą poskutkowała i celebryta zamknął ten rozdział życia. Marcin Hakiel zamieścił ostatnio zdjęcie, na którym pokazał nową wybrankę serca. Plotki o nowym związku tancerza krążyły już od jakiegoś czasu, jednak fotografia, którą zamieścił Marcin Hakiel, ostatecznie potwierdziła jego nową relację. W jego instagramowym poście widać celebrytę, który łapie za rękę ukochaną. Mimo że, nie widzimy twarzy kobiety, fakt jej obecności na zdjęciu dowodzi zaangażowania tancerza.

Tatiana Okupnik o macierzyństwie i przerwie w muzyce
Tatiana Okupnik o macierzyństwie i przerwie w muzyce

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek - historia związku i rozstania

Marcin Hakiel poznał się z Katarzyną Cichopek w 2005 roku, kiedy to został partnerem tanecznym aktorki, biorącej udział w "Tańcu z Gwiazdami". Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia i zostali parą jeszcze podczas emisji programu. W 2008 roku odbył się ich ślub, który próbowali jednak ukryć przed opinią publiczną. Rok później na świat przyszedł ich pierworodny syn — Adam, a w 2013 roku małżonkowie doczekali się córeczki — Helenki.

Para realizowała się nie tylko jako małżonkowie i rodzice, lecz także jako partnerzy biznesowi. Wspólnie założyli bowiem szkołę nauki tańca. W 2013 roku pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie w związku Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek. Małżonkowie zaprzeczyli wtedy podobnym doniesieniom i zapewnili, że wszystko u nich w porządku. Po 9 latach od tamtego zdarzenia zdecydowali się na rozwód. Byli kochankowie zdają się utrzymywać dobre relacje po rozstaniu. Mimo początkowych zgrzytów zdecydowali się zakopać topór wojenny i wspólnie poświęcić się wychowaniu dzieci. Jak się również wydaje, oboje akceptują swoje wzajemne wybory dotyczące kolejnych relacji.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości