Marcin Hakiel zdradził, czy planuje powiększyć rodzinę. Padła zaskakująca odpowiedź

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel
Źródło: MWMEDIA
Marcin Hakiel zdecydował się zaspokoić dociekliwość wielu fanów, którzy w komentarzach dopytują, czy wraz z ukochaną planują powiększenie rodziny. Odpowiedź tancerza nie pozostawia żadnych złudzeń.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez blisko dwie dekady byli w relacji, która wydawała się być idealna. W związku z tym ogromnym zaskoczeniem było dla wszystkich to, kiedy na początku 2022 roku małżeństwo zdecydowało się na rozstanie. Niedługo potem okazało się, że w życiu aktorki pojawiła się nowa osoba. Tą okazał się być Maciej Kurzajewski, z którym od pewnego czasu prowadziła program śniadaniowy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

GRAOWSZYSTKO_GASIENICA_DZIECI
Katarzyna Gąsienica o przyszłości swoich dzieci. Dlaczego nie chce, by występowały kiedyś w telewizji?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marin Hakiel o tym, czy planuje powiększenie rodzinny

Marcin Hakiel, niedługo po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek związał się z tajemniczą Dominiką. Związek zakochanych nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się zaledwie po kilku miesiącach. Wkrótce potem tancerz znalazł szczęście u boku innej kobiety o tym samym imieniu.

Szybko okazało się, że dzieci Marcina Hakiela z małżeństwa z Katarzyną Cichopek - Adam i Helena, bardzo dobrze przyjęły nową partnerkę swojego ojca. W wywiadzie dla serwisu Pudelek gwiazdor zaznaczył, że Dominika ma z synem podobne upodobania muzyczne, a z córką łączy ją zamiłowanie do mody. Nie dziwią więc liczne zapytania fanów tancerza o to, czy wraz z ukochaną mają w planach powiększenie rodziny.

Na jedno z takich dociekliwych pytań Marcin Hakiel właśnie zdecydował się odpowiedzieć. Tancerz udzielił odpowiedzi w języku angielskim, pisząc "More kids, more fun", co w tłumaczeniu oznacza "więcej dzieci, więcej zabawy".

Marcin Hakiel o aktualnych relacjach z Katarzyną Cichopek

W niedawnym wywiadzie dla serwisu Pudelek Marcin Hakiel wyjawił, że jego aktualny kontakt z Katarzyną Cichopek, jest minimalny. Tancerz wyznał, że praktycznie nie utrzymują ze sobą żadnych relacji, a jedynym tematem, który ich jeszcze łączy, jest opieka nad ich dwójką dzieci.

"Nie mamy żadnych relacji. Nawet ostatnio o dzieciach nie rozmawiamy. Właściwie w ogóle nie rozmawiamy, tylko piszemy czasem na WhatssApp, ale to jest dosłownie raz na miesiąc coś"- przyznał Marcin Hakiel.

Marcin Hakiel skomentował również plotki krążące w mediach na temat możliwych pozwów sądowych, które miałby otrzymać od Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Tancerz jednak zapewnił, że nie otrzymał żadnej oficjalnej korespondencji od byłej żony w tej sprawie, ale jest gotowy na ewentualne spotkanie w sądzie.

"Jeszcze nic nie otrzymałem, moja pełnomocnik też nie. [...] Nie ma problemu, proszę mi wysyłać te pozwy. Ja z chęcią się spotkam w sądzie, porozmawiamy o argumentach, pokażemy może jakieś dowody, nie ma problemu, naprawdę. Ja jestem otwarty, nie mam nic do ukrycia" - zapewnił.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości