Meghan Markle i książę Harry przedstawili oficjalną świąteczną kartkę. Zdjęcie jest niezwykle emocjonalne

Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry
Źródło: Chris Jackson Collection
Książę Harry i Meghan Markle przedstawili tegoroczną kartkę świąteczną. Rodzinne zdjęcie opatrzone uroczystymi życzeniami to już gwiazdkowa tradycja Sussexów. W tym roku małżonkowie wybrali niezwykle emocjonalne ujęcie. Mają ku temu szlachetny powód.

Tegoroczne życzenia książęcej pary odnoszą się do działań, jakie stale podejmuje ich fundacja. Miniony rok był o tyle przełomowy, że mimo trudnej sytuacji wizerunkowej, para nie zaprzestała działań społecznych. O wszystkim opowiedzieli w krótkim filmie.

czt_26
Gwiazdy o akcji "Podaruj Misia" 2023

Sussexowie przedstawili świąteczną kartkę

W piątek Książę i Księżna Sussex przedstawili swoją świąteczną kartkę na 2023 rok. To wirtualne życzenia wysyłane drogą mailową w imieniu ich organizacji Archewell. Taka forma gwiazdkowych życzeń stała się coroczną tradycją Sussexów.

"Życzymy wam bardzo szczęśliwego okresu świątecznego. Dziękujemy za całe wsparcie w 2023 roku!" - czytamy na kartce.

Treść nie jest bynajmniej pustym frazesem, zawiera bowiem link do corocznego raportu wpływu Archewell Foundation. Film podsumowuje działalność organizacji w ciągu ostatniego roku.

Meghan Markle i książę Harry wybrali zdjęcie z ceremonii zamknięcia Igrzysk Niepokonanych z 2023 roku, które odbyły się we wrześniu w Düsseldorfie. Królewski syn ubrany był w czarny garnitur z czarną koszulą pod spodem, a jego żona miała na sobie zieloną sukienkę bez ramiączek z delikatnymi kwiatowymi detalami. Para kibicowała i klaskała, gdy pojawiła się amerykańska drużyna.

Wydanie kartki zbiegło się w czasie z wygraną księcia w procesie o podsłuchiwanie jego telefonu przez Mirror Group Newspapers.

"Mówią, że zabijanie smoków przyniesie ci poparzenia, ale w świetle dzisiejszego zwycięstwa i ważności tego, co jest potrzebne dla wolnej i uczciwej prasy, to wartościowa cena do zapłacenia. Misja trwa" - oświadczył dla magazynu "People".

Tradycja świąteczna księcia Harry'ego i Meghan Markle

Przypomnijmy, że i w zeszłym roku fani Sussexów głośno komentowali ich świąteczny projekt. Wówczas para wybrała czarno-białe zdjęcie z gali rozdania Ripple of Hope Awards im. Roberta F. Kennedy'ego w Nowym Jorku.

"Życzymy wam radosnego okresu świątecznego! Od naszej rodziny do waszej i w imieniu naszych zespołów w Archewell Foundation, Archewell Audio i Archewell Productions, życzymy zdrowia, pokoju i bardzo szczęśliwego nowego roku" - brzmiały życzenia podpisane sygnaturami obojga Sussexów.

Warto wspomnieć, że zdjęcie wykonał fotograf, który uwiecznił wcześniej ceremonię ślubną księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson Collection

podziel się:

Pozostałe wiadomości