Anna-Maria Sieklucka robi karierę za granicą. Zagra w nowej produkcji twórcy "Gry o tron"

Anna-Maria Sieklucka robi karierę za granicą. Zagra w nowej produkcji twórcy "Gry o tron"
Anna-Maria Sieklucka robi karierę za granicą. Zagra w nowej produkcji twórcy "Gry o tron"
Źródło: MWMEDIA
Anna-Maria Sieklucka poinformowała niedawno, że dostała angaż w zagranicznej produkcji. W mrocznym thrillerze Neila Marshalla zagra u boku brytyjskiej aktorki Charlotte Kirk. O czym będzie "Compulsion"?

Anna-Maria Sieklucka jest polską aktorką filmową i teatralną. W 2018 roku ukończyła Wydział Lalkarski Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Ogólnoświatową rozpoznawalność przyniosła jej rola Laury w adaptacji filmowej powieści erotycznej zatytułowanej "365 dni" oraz w jej kontynuacjach. Choć produkcja oraz jej kolejne części, które swoją premierę miały w 2022 roku, nie spotkały się z ciepłym przyjęciem przez krytyków, zaskarbiły sobie serca widzów. Teraz przed aktorką nowe wyzwanie. Anna-Maria Sieklucka zagra w zagranicznej produkcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Kostiumy w serialu "Sekrety życia"
Tajemnice Produkcji #9. Kulisy "Sekretów życia". Tak wygląda praca na planie serialu paradokumentalnego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna-Maria Sieklucka w zagranicznej produkcji

O niezwykłym sukcesie zawodowym Anna-Maria Sieklucka poinformowała w mediach społecznościowych. Opublikowała serię zdjęć ze specjalnej sesji zdjęciowej. Aktorka dumnie dzierży na nich scenariusz thrillera psychologicznego zatytułowanego "Compulsion". Jak donoszą media, Anna-Maria Sieklucka ma zagrać w produkcji główną rolę, a towarzyszyć jej będą m.in. brytyjska aktorka Charlotte Kirk, która w swoim dorobku ma występy w takich filmach jak "Non-Stop", "Ocean’s 8" czy "Jak to robią single". Ponadto na ekranie zobaczymy Zacha McGowana i Harvey'a Deana oraz nie zabraknie włoskich aktorek, takich jak Cinzia Monreale i Guilia Gorietti.

"Cześć jestem Evie, ta przygoda zaczyna się teraz" - poinformowała Anna-Maria Sieklucka na Instagramie.

"Compulsion" – fabuła, twórcy

Jak na razie niewiele wiadomo o nowej produkcji z udziałem Polki. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Neil Marshall, znany z takich produkcji jak "Dog Soldiers", "Zagubieni w kosmosie" czy "Westworld". Jednak największą popularność przyniósł mu jeden z kultowych seriali, jakim z pewnością jest "Gra o tron". Neil Marshall za zrealizowanie jednego z odcinków otrzymał nawet nagrodę Emmy.

"Fabuła filmu koncentruje się wokół pokręconej relacji między dwiema kobietami, które zostają uwikłane w serię przerażających morderstw na Malcie" - poinformowali twórcy.

Neil Marshall ma prawdopodobnie garściami czerpać z takich klasyków kina jak "Fatalne zauroczenie", "Nagi instynkt" czy "Sublokatorka". Jak sam zapowiedział, produkcja będzie hołdem dla włoskiego nurtu kina grozy Giallo, a także dla niezwykłego kunsztu budowania suspensu przez Alfreda Hitchcocka. Plan zdjęciowy ma rozpocząć się w kwietniu i potrwać do maja. Zdjęcia realizowane będą w całości na Malcie.

O nowej produkcji z udziałem Anny-Marii Siekluckiej rozpisują się również zagraniczne media oraz ekranowi partnerzy aktorki.

"Wiecie, jak kocham dobry thriller" - napisała Charlotte Kirk.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości