Gwiazdy

Margaret pokazała nowe lokum. Dlaczego zrezygnowała z życia w lesie?

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Margaret zareagowała na zachowanie fanów

Margaret to jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek. Od lat prowadzi nietypowy tryb życia, co chętnie pokazuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. W swoich relacjach i postach na Instagramie uchyla rąbka tajemnicy ze swojej codzienności i prowadzi rozmowy z obserwatorami. Niedawno poinformowała, że przyszedł czas na duże zmiany — przeprowadzkę.

Przed kilkoma laty w mediach zawrzało, gdy Margaret poinformowała, że zamierza całkowicie zmienić swój tryb życia. Mieszkanie w sercu miasta zamieniła na mały domek holenderski w centrum lasu. Co skłoniło ją do ponownej przeprowadzki? 

Margaret zrezygnowała z życia w lesie 

Piosenkarka przez kilka lat mieszkała z dala od cywilizacji. Wraz z mężem przeprowadziła się do małego domku holenderskiego w środku lasu. Choć życie z dala od blasku fleszy było oczyszczające, miało wiele minusów, które przesądziły o zmianie miejsca zamieszkania. Jak podaje portal se.pl, największym problemem okazał się brak ogrzewania i konieczność radzenia sobie z przeszywającym mrozem w zimowe dni. 

"Mieszkam w lesie. Jak na razie bez internetu. Kiedy potrzebuję coś zrobić w sieci, to jadę do wsi obok, bo tam jest dobre LTE. Od niedawna mam prąd, ale jak kręciliśmy teledysk, to jeszcze go nie było. Mieszkam w tej holenderce, która jest na teledysku; jak było cieplej, to spałam w namiocie" - opowiedziała w rozmowie z portalem se.pl Margaret przed laty. 

Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Margaret o przeprowadzce 

Piosenkarka o zmianie miejsca zamieszkania poinformowała za pośrednictwem profilu na Instagramie. Zapozowała w nowym domu i choć nie pokazała jeszcze wnętrza, internauci ucieszyli się, że tym razem ściany są murowane i zapewnią artystce ciepło. 

"No to się zaczęło. Strojenie jesienno domowe. P.S tak- po 2 latach mieszkania w holenderce mam dom. I to jaki. Ale to później" - napisała pod postem na Instagramie Margaret.

W kilka chwil pojawiły się dziesiątki komentarzy od internautów i obserwatorów piosenkarki. 

"Wspaniała decyzja! Nie mogę się doczekać, aż pokażesz więcej nowego domu" - napisała jedna z fanek wokalistki. 

"Dom wygląda na ciepły! Mam nadzieję, że spełni swoją rolę"- czytamy pod postem Margaret. 

"Gratulacje! Czekamy na oprowadzenie" - napisał obserwator.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIAS

Pozostałe wiadomości