Gwiazdy

Maria Dębska o zarobkach i nierównościach. "Tym zajmuje się moja agentka"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Pudelek
Maria Dębska o zarobkach aktorów

Maria Dębska jest wziętą aktorką, która coraz odważniej stawia kroki w wielkim świecie filmu. W jednym z wywiadów gwiazda wypowiedziała się na temat zarobków aktorów. Nie jest tak dobrze, jak się wydaje? Maria Dębska doświadczyła nierówności.

Kariera Marii Dębskiej nieustannie się rozwija. Aktorka zaczynała od ról serialowych. Teraz stawia na film. Niedawno widzowie mogli oglądać ją w produkcji "Bo we mnie jest seks" - o losach Kaliny Jędrusik. Aktorka wystąpi również w piątej odsłonie komedii romantycznej "Listy do M.". Jak widać, Maria Dębska nie narzeka na brak pracy. Córka reżyserki Kingi Dębskiej opowiedziała o zarobkach aktorów. Jak to wygląda z jej perspektywy?

Maria Dębska o zarobkach aktorów

W rozmowie z serwisem Pudelek Maria Dębska zdradziła, jak wygląda kwestia wynagrodzeń. Osobom spoza branży wydaje się, że aktorzy zarabiają krocie. Jak jest naprawdę? Okazuje się, że Maria Dębska zauważa nierówności, z którymi często się spotyka. Dodała, że jej kwestiami finansowymi zarządza menedżer.

"Kobiety nie potrafią zabezpieczyć się przed trudnymi sytuacjami w życiu. Zostałyśmy nauczone, że o pieniądzach nie należy rozmawiać, że my się na tym nie znamy. Nie zajmuję się stawkami, tym zajmuje się moja agentka. Fajnie mieć taką ochronę" - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

"Listy do M. 5". Tomasz Karolak, Mateusz Banasiuk, Maria Dębska o pracy na planie filmu
"Listy do M. 5". Tomasz Karolak, Mateusz Banasiuk, Maria Dębska o pracy na planie filmu Źródło: Co Za Tydzień

Maria Dębska - kariera, życie prywatne

Maria Dębska jest córką reżyserki Kingi Dębskiej. Jeden z pierwszych filmowych angaży aktorka otrzymała w filmie mamy "Moje córki krowy". Od tamtej pory jej kariera bardzo się rozwinęła. Aktualnie Maria Dębska uznawana jest za jedną z najgorętszych polskich aktorem młodego pokolenia. Rola Kaliny Jędrusik w filmie "Bo we mnie jest seks" przyniosła jej nie tylko wzrost popularności, ale także upragnioną nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2021 za pierwszoplanową rolę kobiecą. Od 2020 roku była w związku małżeńskim z aktorem Marcinem Bosakiem. Zaledwie rok po ślubie pojawiły się pierwsze plotki o kryzysie, które podsycane były zdjęciami wykonywanymi z ukrycia. Niedawno Maria Dębska opowiedziała o stosunkach z byłym partnerem. Jak donosiły media, para rozwiodła się w marcu br. podczas pierwszej rozprawy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Pudelek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości