Maria Winiarska pokazała zdjęcie z małymi córkami. Tak wyglądały przed laty Zofia i Hanna Zborowskie

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Maria Winiarska

Z okazji Dnia Dziecka Maria Winiarska złożyła życzenia wszystkim dzieciom — a szczególnie swoim. Zdjęcia, które widnieją nad wzruszającym postem, wywołały niemałe poruszenie w komentarzach. Zobaczcie, jak wyglądały jako dzieci Zofia i Hanna Zborowskie.

Do tego, by Maria Winiarska założyła instagramowy profil, zachęciły ją córki. Dziś aktorki nie trzeba już zachęcać do kontaktu z fanami. Każdy jej post spotyka się z lawiną komentarzy. Tak było i tym razem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Wiktor Zborowski o związku z Marią Winiarską
Wiktor Zborowski o związku z Marią Winiarską Wiktor Zborowski o związku z Marią Winiarską

Maria Winiarska zdradza przepis na idealne dzieciństwo

Państwo Zborowscy to jedna z najbardziej znanych i lubianych rodzin w polskim show-biznesie. Wszyscy mniej lub bardziej angażują się w prowadzenie kont w social mediach, a każdy wpis wywołuje lawinę komentarzy. Tym razem głos zabrała nestorka rodu, Maria Winiarska. Wszystkim dzieciom złożyła serdeczne życzenia z okazji ich święta. Przy okazji pokazała też urocze ujęcia z dzieciństwa obu swoich córek.

"Moje Bąbelki Kochane Hania i Zosia. Teraz to już są bąble, ale dla mnie będą zawsze moimi malutkimi córeczkami. Kochamy je z mężem nad życie! W Dniu Dziecka życzymy wszystkim bąbelkom małym i dużym, zdrowym i chorym, biednym i bogatym wszystkiego, co najpiękniejsze! Mamusia i Tatuś" - brzmi wpis.

Przy okazji aktorka zdradziła też, jakie wartości przyświecają jej w roli matki. Jeśli rzeczywiście przez te wszystkie lata konsekwentnie je realizowała, można zaryzykować stwierdzenie, że Maria Winiarska jest naprawdę wspaniałą mamą.

"Kochajmy dzieci, dbajmy o nie, szanujmy, wspierajmy. Wychowujmy je tak, żeby w przyszłości były dobrymi ludźmi dla nas, dla zwierząt. Dla świata"

Maria Winiarska najlepszą silver influencerką w polskim Internecie

Maria Winiarska jest najbardziej popularną influencerką w Polsce wśród swoich rówieśników — wskazują na to badania przeprowadzone przez tygodnik "Wprost". Jej instagramowy profil obserwuje ponad 100 tysięcy osób. Choć do rozpoczęcia przygody z social mediami potrzebowała dużo zachęty, ostatecznie twierdzi, że działalność w Internecie mocno ją odmłodziła.

"Odżyłam, dostałam energetycznego kopa, cofnęłam się w czasie. Byłam już – w kwietniu kończę 70 lat – taką trochę babcią srabcią przed telewizorem, w kapciach i z kawką" - zdradziła w rozmowie z "Vivą!".

Motorem napędowym okazała się niezaspokojona ciekawość, co słychać u córek.

"Zaczęło się od tego, że Zosia z Hanią założyły mi Instagram, żebym się od nich odczepiła i przestała wydzwaniać po kilka razy dziennie z pytaniem, co robią i co słychać. Na Instagramie mogłam je podglądać na bieżąco, co mnie bardzo cieszyło. Potem Zośka powiedziała: 'Mamo, trzeba walczyć z kultem młodości w Internecie'" - wspomina.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości