Marianna Gierszewska o dojrzałym ojcostwie. Kim jest mąż aktorki?

Marianna Gierszewska
Marianna Gierszewska
Marianna Gierszewska w pięknych słowach napisała, czego wymaga od ojca swojego dziecka. Będąc stale obecna w Internecie, opowiadając o bolesnej przeszłości, jakiej latami doświadczała, dziś może odetchnąć u boku ukochanego. Teraz aktorka zdradza swój przepis na udany związek i odpowiedzialne rodzicielstwo.

Pierwszych miłosnych uniesień nie było jej dane przeżywać, jak zwyczajnej nastolatce. Większość roku szkolnego spędzała w szpitalach, nie wiedząc co to prawdziwa przyjaźń. Przez wiele lat chorowała na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Sama pojęła decyzję o wyłonieniu stomii i do dziś jest zdania, że był to jeden z najlepszych kroków w jej życiu. Dziś prowadzi spokojne, choć pełne zaangażowania życie pracującej mamy. Dwuletniego Ignasia wychowuje wspólnie z ukochanym mężem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Martyna Wojciechowska o przeprowadzce Kabuli do nowego mieszkania. Jak często się widują?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marianna Gierszewska o dojrzałym rodzicielstwie swojego partnera

Bazując na własnych doświadczeniach, obserwacjach, ale i licznych pracach psychologów i współczesnych myślicieli, Marianna Gierszewska pomaga innym żyć w zgodzie z samym sobą i otaczającym światem. Stąd na jej instagramowym profilu często pojawiają się wpisy dotyczące komunikacji, szczególnie z najbliższymi. Tym razem możemy przeczytać o tym, jaki powinien być dorosły i dojrzały tata.

Według Marianny Gierszewskiej, dobry ojciec to taki, który zdaje sobie sprawę z istotnej roli, jaką pełni w trakcie trwania ciąży swojej partnerki. Niezależnie od tego, czy jest obecny na sali porodowej, stara się być wsparciem, zapewniając poczucie bezpieczeństwa i stabilności. W pierwszym roku życia dziecka skupia się na zrozumieniu i dostrojeniu się do potrzeb swojej partnerki, doceniając jej wysiłek i pracę. Pracuje nad sobą, aby kontrolować swoje emocje i nie używać ich jako środka do kojenia dziecka. Wygoił swoją przeszłość, by być w pełni obecnym fizycznie, emocjonalnie i mentalnie podczas bycia z dzieckiem. Rozumie wagę swojej roli jako pierwszego wzorca mężczyzny dla dziecka i nie mówi źle o matce dziecka, nawet jeśli ich relacja była trudna.

"To tata, który swoich rodzicielskich niepowodzeń nie kwituje oceną, ale raczej zdaniem: 'Takie to było. Tyle mogłem. Tyle miałem.' To tata, który uznaje to co dał i to co miał. Bo każdy ojciec jest tym najwłaściwszym" - podsumowała.

Chyba najpiękniejszym elementem tego wpisu jest jednak zdjęcie, które może sugerować, że to właśnie partner aktorki, Miłosz Gierszewski, spełnia się w jej oczach jako rzeczony dojrzały ojciec ich synka.

Kim jest Marianna Gierszewska?

Kariera Marianny Gierszewskiej mocno przyspieszyła, odkąd zgrała w kilku sławnych tytułach, w tym w "Rojście" i "Pułapce". Jest również działaczką społeczną, aktywistką, współzałożycielką i współwłaścicielką pierwszej w Polsce firmy produkującej bieliznę dla stomiczek. Od 2019 roku prowadzi warsztaty na terenie całej Polski, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą z zakresu komunikacji międzyludzkiej i samoakceptacji.

Marianna pochodzi z artystycznej rodziny: jej tata, Maciej Kowalewski, to aktor i reżyser, a mama, Edyta Torhan, również jest aktorką. Jej starsza o rok siostra, Zofia, zajmuje się reżyserią.

Oprócz kariery aktorskiej od wielu lat praktykuje jogę i medytację, a także pasjonuje się muzyką, tańcem i sportem. Przed ciążą regularnie trenowała na salkach bokserskich, a zainteresowanie boksem zaszczepił w niej mąż, Miłosz Gierszewski, trener boksu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości