Marieta Żukowska ostro o pracy. "Jeśli ktoś przeżył polski plan zdjęciowy, to może grać wszędzie"

Marieta Żukowska
Marieta Żukowska
Źródło: MWMEDIA
Marieta Żukowska udzieliła niedawno nowego wywiadu. Gwiazda w szczerej rozmowie opowiedziała o warunkach pracy panujących na planach filmowych we Włoszech i Polsce. Jej wnioski z pewnością wielu zaskoczą.

Marieta Żukowska to polska aktorka filmowa, serialowa i teatralna. Niedawno mogliśmy oglądać gwiazdę w serialu "#BringBackAlice", w którym gra Sabinę Stec, matkę głównej bohaterki Alicji.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Marieta Żukowska o przyszłości córki. "Jest bardzo zdolna"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marieta Żukowska porównała plany filmowe

Marieta Żukowska z powodzeniem realizuje się w branży filmowej. Od jakiegoś czasu aktorka ma możliwość występowania także w zagranicznych produkcjach. Gwiazda udzieliła niedawno nowego wywiadu serwisowi plejada.pl. W szczerej rozmowie nie ukrywała rozczarowania związanego z intensywnym tempem pracy, które jest wymagane na polskich planach zdjęciowych. Gwiazda wyznała, że w Polsce często pracuje się po 12 godzin na dobę, podczas gdy we Włoszech, gdzie również miała możliwość pracować, maksymalny czas pracy to 8 godzin dziennie.

"Ja nawet żartuję czasem, że jeśli ktoś przeżył polski plan zdjęciowy, to może grać wszędzie i nie powinien się niczym stresować. W Polsce gramy często po kilkanaście scen dziennie, we Włoszech dwie, góra trzy. W Polsce pracujemy po 12 godzin dziennie, tam maksymalnie 8" - opowiedziała.

Marieta Żukowska w dalszej części rozmowy podkreśliła, że włoska ekipa filmowa nie śpieszy się, a pomimo to ma więcej czasu na realizację produkcji.

"Włosi się nie śpieszą, mają na wszystko czas" - dodała z rozbrajającą szczerością.

Marieta Żukowska o hejcie w sieci

Marieta Żukowska jakiś czas temu udzieliła szczerego wywiadu Dagmarze Olszewskiej z cozatydzien.tvn.pl. W trakcie rozmowy wyznała, że w przeszłości często spotykała się z hejtem. Zawsze jednak starała się szczerze ocenić, czy te komentarze mają charakter konstruktywny, a także, czy może wyciągnąć z nich przydatne dla siebie wnioski. Jeśli nie, unikała ich czytania, skupiając się jedynie na pozytywnych. Gwiazda nie ukrywa, że chce być otaczana wyłącznie pozytywną energią.

- Kiedyś ktoś napisał, że "ona jest taka brzydka, no już brzydszej brzydoty być nie może, ale dobra aktorka". Zareagowałam, że wspaniale, nawet to jest pozytywny komentarz. Tak sobie żartujemy, ale to jest bardzo ważne, żeby nie wytwarzać takiej negatywnej energii. Ona bardzo szybko rośnie, jak taki demon i może ludzi zatruwać, i prowadzić do wielu nieprzyjemnych, katastroficznych rzeczy - przyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości