Marina pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Nawiązała do płci maluszka i zwróciła się do internautów

Marina Łuczenko-Szczęsna
Marina Łuczenko-Szczęsna
Źródło: MWMEDIA
Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny niedługo po raz drugi zostaną rodzicami. Wokalistka miesiąc temu ogłosiła, że jest znów w ciąży. Chociaż początki nie były łatwe, dziś gwiazda cieszy się błogosławionym stanem i wręcz promienieje szczęściem. Marina pochwaliła się właśnie nowym filmikiem, na którym eksponuje swój brzuszek. Przy okazji zaczepiła internautów.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny stanowią jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Wokalistka i bramkarz reprezentacji Polski od kilku lat są szczęśliwymi rodzicami synka Liama, a niedawno pochwalili się, że ich rodzina się znów powiększy.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Kasia Sokołowska o figurze po ciąży i połogu
Kasia Sokołowska o figurze po ciąży i połogu. Jaki jest jej sekret?

Marina pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Marina Łuczenko-Szczęsna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i to właśnie za ich pomocą utrzymuje stały kontakt z fanami. Gwiazda w ostatnim czasie często odnosi się do kwestii ciąży i macierzyństwa. Podczas jednego z Q&A wyznała, że pierwsze miesiące z drugim dzieckiem w brzuchu były dla niej szczególnie trudne.

"Początki były trudne dla mnie. Pierwsze trzy miesiące byłam nieobecna, zmęczona, nudności, wstręt do zapachów, średnio z apetytem. Wylądowałam w szpitalu z wymiotami. Po mniej więcej 12 tygodniach ustąpiło i od tamtej pory czuję się w miarę dobrze na tyle, żeby funkcjonować, ale jednak już na zdecydowanie niższych obrotach" - powiedziała Marina.

Na szczęście Marina czuje się już lepiej i wprost promienieje. Ostatnio wokalistka pochwaliła się krótkim filmikiem w długiej, obcisłej sukience. Żona Wojciecha Szczęsnego pokazała brzuszek i zwróciła się do fanów, rozpalając ich wyobraźnię na temat płci jej drugiego dziecka. Na razie jeszcze nie zdradziła, czy spodziewa się chłopca, czy dziewczynki.

Baby bump check. Jak myślicie, kto tam się skrywa? 
- napisała pod nagraniem.

Marina i Wojciech Szczęsny pobrali się 8 lat temu

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny po raz pierwszy pokazali się razem podczas wakacji w 2013 roku. Para długo ukrywała się przed mediami. Celebryci nie chcieli, by ich relacja od razu stała się publiczna. Mimo to Wojciech Szczęsny nie ukrywał, że zakochał się w swojej przyszłej żonie od pierwszego wejrzenia.

"Okropnie mi się spodobała, zastanawiałem się, jak zdobyć jej numer telefonu. Jakoś mi się to udało. Trochę jednak musiałem o nią powalczyć. Nie ukrywam tego" - mówił Wojciech Szczęsny w rozmowie z magazynem "VIVA!".

Bramkarz oświadczył się piosenkarce po dwóch latach związku podczas jej przyjęcia urodzinowego. Rok później, w maju 2016 roku, narzeczeni powiedzieli sobie "tak" w czasie bajkowej ceremonii w Grecji. Zarówno ślub, jak i wesele były owiane tajemnicą. Dwa lata później para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, syna Liama. Niedługo zakochani ponownie zostaną rodzicami.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości