Mariola Bojarska-Ferenc szczerze na temat testametu. Zdradziła szczegóły podziału majątku

Mariola Bojarska-Ferenc
Mariola Bojarska-Ferenc
Źródło: MWMEDIA

Mariola Bojarska-Ferenc w trakcie niedawnego wywiadu otwarcie poruszyła temat testamentu. Gwiazda w szczerej rozmowie przyznała, ze chociaż go jeszcze nie spisała, to już podjęła decyzje dotyczące podziału swojego majątku. Jak on się przedstawia?

Mariola Bojarska-Ferenc w przeszłości była gimnastyczką artystyczną, będąc nawet członkinią narodowej kadry. Później skupiła się na fitnessie i karierze dziennikarskiej. W stacji TVN gwiazda była gospodynią programów "Agentka do zadań specjalnych" oraz "Dzień Dobry i zdrowy". Prywatnie od 1991 r. jest żoną Ryszarda Ferenca, z którym ma syna Aleksa Ferenca, natomiast z poprzedniego małżeństwa ma syna Marcina Bojarskiego.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

25112023_MAMTALENT_PROKOP_CORKA
Marcin Prokop o przyszłości córki. "Nie będzie tą osobą, która po moich plecach wespnie się do show-biznesu"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mariola Bojarska-Ferenc o podziale majątku

Mariola Bojarska-Ferenc jakiś czas temu przeżyła ciężkie chwile w związku z pobytem męża w szpitalu. Ryszard Ferenc został hospitalizowany po spożyciu popularnych nasion chia. Trzeba podkreślić, że te nie są polecane dla osób z uchyłkami w jelitach, a właśnie na to schorzenie cierpi mąż gwiazdy. W efekcie zdarzenia Ryszard Ferenc spędził w placówce aż 10 dni.

Być może ta niespodziewana życiowa sytuacja skłoniła Mariolę Bojarską-Ferenc do przemyśleń dotyczących podziału majątku. Temat testamentu gwiazdy został bowiem poruszony podczas jednego z jej niedawnych wywiadów z reporterką portalu Jastrząb Post. Aktorka wyznała, że mimo iż nie spisała jeszcze dokumentu, to już podjęła pewne decyzje dotyczące podziału swojego majątku.

"W ogóle uważam, że ja jestem otwartą osobą. Jak wiesz, ja na wszystkie tematy lubię rozmawiać. Jeśli chodzi o testament, powiem szczerze, nie spisałam, chociaż zamierzam to zrobić. Moich dwóch synów, wiedzą, że nie daj Boże, jakby coś się stało, to wszystkim mają się dzielić po połowie. Do moich wnuczek należą wszystkie moje torebki i akcesoria kobiece...." - wyznała z rozbrajającą szczerością gwiazda.

Mariola Bojarska-Ferenc inspiruje Polki. Jak ważny jest dla niej sport?

Mariola Bojarska-Ferenc jest często określana jako "polska ikona fitnessu". Gwiazda wprowadziła kulturę ćwiczeń do Polski i rozpropagowała trend bycia "fit". Za swoją pracę na rzecz promowania zdrowego trybu życia w mediach sportsmenka została nawet uhonorowana przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi.

Warto dodać, że gwiazda wprowadziła do Polski ponad 200 różnych form i typów fitnessu, takich jak pilates, zumba, latin dance i ćwiczenia przeznaczone dla kobiet w ciąży. W jednym ze swoich postów na Instagramie podzieliła się swoim doświadczeniem na temat konsekwentności w sporcie.

"[...]Sport nauczył mnie nie tylko wiary w siebie i radzenia sobie z porażkami, ale także konsekwentnej, codziennej pracy. Już jako dziecko widziałam jej efekty i uczyłam się, że wkładanie wysiłku w działanie, zawsze przynosi skutek. Rozumiałam, że niemądre jest oczekiwanie natychmiastowych efektów. Żeby je uzyskać, trzeba pracować konsekwentnie i z oddaniem" - napisała we wpisie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości