Mariusz Kozak był na niezwykłej imprezie. Średnia wieku zaskakuje

Mariusz Kozak
Mariusz Kozak zagościł na wyjątkowej imprezie
Źródło: MW MEDIA
Mariusz Kozak podzielił się w sieci nagraniem z wyjątkowego wydarzenia. Na wideo możemy zobaczyć roztańczonych ludzi. Różnica wieku uczestników zabawy wynosiła nawet około 70 lat! Co to za wydarzenie?

Mariusz Kozak jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych bohaterów telewizji TTV. Zyskał popularność dzięki swoim występom w programach takich jak "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz "99 - gra o wszystko. VIP".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o związku
Mariusz Kozak i Sebastian Szarata o partnerstwie i miłości. Kto rządzi w tej relacji?

Mariusz Kozak zagościł na wyjątkowym wydarzeniu

Mimo że Mariusz Kozak nadal występuje z Jackiem Szawiołą w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", to w życiu prywatnym od jakiegoś czasu nie nie jest z nim związany. Obecnie influencer jest w związku z projektantem Sebastianem Szaratą. Panowie często goszczą podczas różnych ciekawych wydarzeń.

Mariusz Kozak wraz ze swoim partnerem tym razem byli w Pałacu Kultury i Nauki podczas kolejnego dnia wydarzenia LGBT Film Festival. Wśród gości znaleźli się również ci ze społeczności Dancing Międzypokoleniowy. W związku z powyższym wśród tańczonych podczas afterparty gości mogliśmy zobaczyć ludzi w różnym wieku.

Na udostępnionym przez Mariusza Kozaka nagraniu możemy zobaczyć, w jak świetnych nastrojach byli zebrani goście. Widać, że wspomnieni świetnie się bawili, a różnica wieku nie była w tym żadną przeszkodą.

Nietypowe życzenia urodzinowe dla Mariusza Kozaka

Kilka tygodni temu gwiazdor TTV obchodził urodziny, które odbyły się w jednym ze znanych klubów w Warszawie. Gwiazdor TTV spotkał się tam z przyjaciółmi i znajomymi, aby świętować ten wyjątkowy czas. Wśród zaproszonych gości pojawili się między innymi Sebastian Szarata (partner Mariusza), Majka Jeżowska, Julia von Stein oraz Ramona Rey. Z każdą kolejną godziną parkiet zapełniał się coraz większą liczbą zaproszonych gości.

Jednak to jeszcze nie wszystko. Kilka dni po imprezie urodzinowej, Mariusz Kozak zamieścił wideo z życzeniami, które otrzymał z... Afryki! Na nagraniu możemy zobaczyć tańczących czarnoskórych mężczyzn.

"Drogi Przyjacielu. Z okazji Twoich urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Niech każdy dzień przynosi Ci uśmiech na twarzy, radość w sercu i spełnienie marzeń. Niech każdy kolejny rok przynosi Ci wiele wspaniałych chwil, wspaniałych ludzi i niezapomnianych przygód. Życzymy Ci, aby Twoje życie było pełne miłości, sukcesów i spełnienia marzeń. Bądź zawsze szczęśliwy, zdrowy i pełen energii" - brzmiała treść pod wideo.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości