Mark Sheppard znany z serialu "Nie z tego świata" został "wskrzeszony". Miał 6 zawałów na raz

Mark Sheppard
Mark Sheppard
Źródło: Getty Images
Mark Sheppard, znany z roli Crowleya w kultowym serialu "Nie z tego świata", ujawnił niedawno, że przeszedł prawdziwe dramatyczne chwile w życiu. 59-latek podzielił się wpisem na swoim koncie na Instagramie, w którym opowiedział o tym, jak został "wskrzeszony" przez medyków po sześciu zawałach, choć nie miał prawa przeżyć.

Mark Andreas Sheppard to brytyjski aktor i muzyk. Znany jest głównie z ról w popularnych serialach, takich jak "Nie z tego świata" (jako demon Crowley), "Battlestar Galactica" (jako Romo Lampkin), "Uczciwy przekręt" (jako śledczy ubezpieczeniowy James Sterling) oraz "Firefly" (jako Badger).

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

Mark Sheppard przeszedł sześć zawałów

W sobotę 2 grudnia Mark Sheppard opublikował post na Instagramie, w którym opisał przerażające wydarzenia, jakie miały miejsce niedawno. Aktor szykował się na spotkanie, kiedy nagle upadł w kuchni. Później wydarzył się prawdziwy horror.

"Miałem sześć potężnych zawałów serca i bylem czterokrotnie przywracany do życia z martwych - najwyraźniej miałem 100% blokadę w [lewej przedniej tętnicy zstępującej]" - napisał obok zdjęcia, na którym widać, jak leży w szpitalnym łóżku.

Mimo dramatycznej sytuacji aktor wyraził wdzięczność za wsparcie, jakie otrzymał. Podziękował żonie, straży pożarnej w Los Angeles oraz personelowi medycznemu za ratunek. Mark Sheppard podkreślił, iż szanse na przeżycie były praktycznie zerowe, co sprawia, że jego powrót do zdrowia jest wręcz niewiarygodny.

Nie mogło zabraknąć reakcji na tę informację. Zarówno fani, jak i koledzy z planu wyrazili swoje wsparcie i życzenia powrotu do zdrowia. Misha Collins, który w serialu "Nie z tego świata" grał postać Castiela, napisał: "Zaimponowałeś nam, OK. A teraz skończ z tym leczeniem i wracaj z nami w drogę. Kocham cię, kolego". Felicia Day, wcielająca się w postać Charlie Bradbury, także przesłała aktorowi życzenia powrotu do zdrowia.

Kim jest Mark Sheppard?

Mark Sheppard to brytyjski aktor i muzyk, urodzony 30 maja 1964 roku w Londynie. Zdobył popularność dzięki rolom w różnych serialach telewizyjnych i filmach. Jego kariera obejmuje także różnorodne projekty muzyczne, telewizyjne i filmowe.

Mark Sheppard zyskał rozpoznawalność dzięki roli Crowley'ego, demona z serialu "Nie z tego świata" ("Supernatural"). Ponadto wystąpił w takich produkcjach jak "Battlestar Galactica" (jako Romo Lampkin), "Uczciwy przekręt" (jako James Sterling), "Firefly" (jako Badger) oraz w wielu innych serialach, takich jak "Z Archiwum X", "Kancelaria adwokacka", "Detektyw Monk", czy "Chuck". Aktor zgrał też w filmach takich jak "W imię ojca", "Lover's Knot", "Powrót z piekła", "Antidotum" czy "W mroku zła". Ponadto, podjął się reżyserii filmu "Room 101".

W wieku 15 lat Mark Sheppard rozpoczął karierę jako profesjonalny muzyk. Grał na perkusji w różnych zespołach i nagrywał muzykę zarówno w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych. Gwiazdor ma również doświadczenie w pracy dubbingowej. Użyczał głosu postaciom w grze "The Conduit".

W życiu prywatnym Mark Sheppard był żonaty z Jessicą od 2004 roku, z którą ma dwóch synów, Maxa i Williama. Po rozwodzie w 2014 roku związał się z Luise Fudge, a w 2015 roku para wzięła ślub i doczekali się córki, Isabelli Rose.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości