Gwiazdy

Marta Warchoł zaręczyła się z partnerką. Pochwaliła się pierścionkiem

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Marta Warchoł i Iwona Widomska zaręczyły się
Instagram Marty WarchołMarta Warchoł i Iwona Widomska zaręczyły się

Marta Warchoł zaręczyła się! Dziennikarka TVN24 pokazała na swoim koncie na Instagramie pierścionek, który otrzymała od swojej partnerki. Kobiety pochwaliły się wejściem w nowy etap w ich związku podczas świętowania Miesiąca Dumy osób LGBT+.

Marta Warchoł to jedna z najpopularniejszych dziennikarek TVN24. Gwiazda rok temu zdecydowała się na publiczny coming out i pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie, że ma partnerkę. Ukochaną reporterki okazała się Iwona Widomska, która pracuje jako producentka "Faktów" w TVN. Teraz obie panie przeniosły swój związek na wyższy poziom i pochwaliły się zaręczynami.

Marta Warchoł z TVN24 zaręczyła się z wieloletnią partnerką

Marta Warchoł pochwaliła się tym wyjątkowym momentem na swoim Instagramie. Dziennikarka opublikowała zdjęcie z narzeczoną, a fani mogli dostrzec na nim bukiet różowych i białych kwiatów, a także sporych rozmiarów balon. Na pierwszy plan wysuwała się jednak dłoń Marty Warchoł i delikatny, czarny pierścionek zaręczynowy.

"7 lat i 364 dni byłam jej dziewczyną, od teraz jestem jej narzeczoną. To było magiczne popołudnie. P.S. Czekamy na zmianę prawa" - napisała dziennikarka, zdradzając tym samym obserwatorom, że w przyszłości planuje ślub z ukochaną.

Pod postem od razu posypały się gratulacje, w tym także te od innych sławnych osób. Z życzeniami dla pary pośpieszyła między innymi ich koleżanka ze stacji Katarzyna Kolenda-Zaleska.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – casting do nowego sezonu
"Ślub od pierwszego wejrzenia" – casting do nowego sezonu

Marta Warchoł dokonała coming outu podczas Miesiąca Dumy

Marta Warchoł opowiedziała publicznie o swojej orientacji seksualnej rok temu w czerwcu z okazji swoich urodzin oraz świętowanego w tym czasie Miesiąca Dumy osób LGBT +. Dziennikarka od tamtej pory nie kryje się z miłością do swojej ukochanej i chętnie publikuje ich wspólne zdjęcia. W jednym ze wpisów na swoim Instagramie zaapelowała też do swoich obserwatorów, by homofobia nie przekreślała nikomu drogi do prawdziwej miłości.

"Każdy z nas miłość i związek buduje po swojemu, bo każdy może kochać jak chce i kogo chce, najważniejsze, żeby robił to całym sercem. Miłość nie wyklucza, nie wybiera, po prostu pojawia się" - napisała wówczas.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Instagram Marty Warchoł

Pozostałe wiadomości