Marta Żmuda Trzebiatowska o dzieciach. "Mojemu synowi się wydaje, że jestem lekarką"

Marta Żmuda Trzebiatowska
Marta Żmuda Trzebiatowska
Źródło: MWMEDIA
Marta Żmuda Trzebiatowska ma za sobą premierę filmu "Bejbis", w którym wcieliła się w pierwszoplanową rolę kobiecą. Przy tej okazji w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o łączeniu aktorstwa z rodzicielstwem. Jak jej idzie?

Marta Żmuda Trzebiatowska od 2015 r. jest w związku małżeńskim z aktorem Kamilem Kulą. Para doczekała się dwójki dzieci, pięcioletniego synka i dwuletniej córeczki. Aktorka rzadko mówi w mediach o szczegółach z życia prywatnego i razem z mężem chronią swoje dzieci przed mediami.

Marta Żmuda Trzebiatowska o dzieciach
Marta Żmuda Trzebiatowska o dzieciach
Marta Żmuda Trzebiatowska o dzieciach

Marta Żmuda-Trzebiatowska o dzieciach

Ostatnio jednak aktorka zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i powiedziała, co nastraja ją do dalszej pracy i co jest jej motywacją.

- To, co mnie buduje i to, co mnie motywuje, to są moje dzieci. Najczęściej padam z nimi zmęczona, gdy je usypiam, ale kocham je tulić. One mi dają motywację i nadzieję, bo dzieci uczą się przede wszystkim przez przykład i moim marzeniem jest, aby miały takie poczucie, że ich mama jest spełnioną kobietą, która czuje się dowartościowana i żeby one tak szły potem przez życie, silne i z podniesionymi głowami — powiedziała aktorka.

Marta Żmuda Trzebiatowska nie powiedziała dzieciom, że jest aktorką

Co ciekawe, Marta Żmuda Trzebiatowska wyznała, że jej syn nie wie, czym zajmuje się jego mama. Pięciolatek myśli, że aktorka jest... lekarką.

- Co więcej, mojemu synowi się wydaje, że jestem lekarzem, ponieważ gram w jednym serialu lekarkę, a ostatnio na jednym z kanałów przypominano film "Nie kłam, kochanie" i mój syn mówi: "o, mamusia" i zobaczyłam, że zbliża się scena pocałunku z Piotrem Adamczykiem, więc szybko przełączyłam, bo chyba jeszcze nie jestem gotowa tłumaczyć, o co w tym wszystkim chodzi (śmiech) - dodała.

Nie jestem w domu aktorką, swoją pracę zostawiam przed wejściem do domu, a przynajmniej się staram

Aktorka została zapytana o to, czy chciałaby, aby w przyszłości jej dzieci zaistniały w świecie show-biznesu. Marta Żmuda Trzebiatowska jasno zaznaczyła, że nie będzie się sprzeciwiać ich decyzji.

- Chciałabym powiedzieć, że nie, ale nie powiem tak. Będę ich wspierać we wszystkim, kimkolwiek zechcą być, cokolwiek w życiu zrobią, jestem, będę ich plecami — oznajmiła aktorka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości