Marta Żmuda Trzebiatowska zaskoczyła kolorem włosów. Totalna metamorfoza

Marta Żmuda Trzebiatowska
Marta Żmuda Trzebiatowska zaskoczyła nowym kolorem włosów
Źródło: x-news
Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała w sieci relację z wizyty u fryzjera. Gwiazda zdecydowała się na totalną metamorfozę. Aktorka zdradziła, że w taki sposób przygotowuje się do nowej roli.

Marta Żmuda Trzebiatowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek i na tym polu stale osiąga nowe sukcesy. Prywatnie aktorka jest szczęśliwą żoną Kamila Kuli, który jest również aktorem. Para pobrała się w 2015 roku. Gwiazda jest także mamą dwójki dzieci: pięcioletniego syna Bruna, a także dwuletniej córeczki Pauliny.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Marta Żmuda Trzebiatowska o urodzie
Marta Żmuda Trzebiatowska o urodzie

Marta Żmuda Trzebiatowska przeszła metamorfozę

Marta Żmuda Trzebiatowska niezwykle ceni sobie możliwość kontaktu ze swoimi fanami. Gwiazda wykorzystuje do tego swoje media społecznościowe. Tylko na samym Instagramie śledzi ją ponad 326 tysięcy obserwatorów. Aktorka umiesza tam swoje zdjęcia i filmy z różnych sytuacji życiowych. Czasem dokumentuje chwile z pracy, innym razem pokazuje, jak spędza wolny czas w gronie najbliższych.

Tym razem Marta Żmuda Trzebiatowska zdecydowała się na opublikowanie metamorfozy, jakiej się poddała w jednym z salonów fryzjerskich. Aktorka już na początku swojej wizyty we wspomnianym miejscu zaskoczyła swoich fanów, stwierdzeniem, że fryzjer będzie miał nie lada wyzwanie. Jednak końcowy efekt i tak wszystkich bardzo zaskoczył. Gwiazda bowiem znacznie rozjaśniła swoje włosy. W dalszej części wideo Marta Żmuda Trzebiatowska zdradziła powód swojej decyzji.

"Słuchajcie, to jest naprawdę szok. Byłam już blondynką, ale nigdy tak jasną [...]. Tak jak wam powiedziałam, zmiany są częścią mojego zawodu i ja absolutnie się ich nie boję. Fajnie, że mogę się dla was zmieniać. Fajnie, że są jeszcze odważni reżyserowie, którzy proponują mi takie role - powiedziała w relacji na Instagramie. 

Marta Żmuda Trzebiatowska
Marta Żmuda Trzebiatowska zaskoczyła fryzurą
Marta Żmuda Trzebiatowska
Źródło: Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial

Marta Żmuda Trzebiatowska na temat kompleksów

Marta Żmuda Trzebiatowska żadko kiedy wypowiada się publicznie na temat swojego życia prywatnego. Gwiazda tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek. Artystka ostatnio opowiedziała o trudnościach związanych z macierzyństwem. Dowiedzieliśmy się również, że aktorka zmaga się z kompleksami.

W rozmowie z serwisem jastrząbpost.pl. Marta Żmuda Trzebiatowska wyznała, że kompleksy towarzyszą jej od zawsze i są jeszcze bardziej nasilone przez zawód aktorki. Gwiazda stwierdziła, że to temat na dłuższą rozmowę, ale liczy na możliwość spokojnej dyskusji z dziennikarzami w przyszłości. Przy okazji wyznała, że czasem, aby poczuć się lepiej, ucieka w świat wyobraźni.

"Często, jak wcielam się w różne postacie, to nie do końca jest to mój świat. Muszę sobie umieć z tym radzić, Ale mam taki jeden świetny patent – czasami po prostu sobie wyobrażam, że jestem kimś innym i wtedy jest mi zdecydowanie łatwiej poradzić sobie z różnymi rzeczami" - powiedziała artystka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTA

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości