Gwiazdy

Martyna Wojciechowska jest gotowa na miłość? "Jestem otwarta na nowe każdego dnia"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Martyna Wojciechowska spotkała się z adoptowaną córką

Martyna Wojciechowska w dniu swoich urodzin zorganizowała konferencję fundacji UNAWEZA. W rozmowie z obecnym na wydarzeniu reporterem opowiedziała o trudnych życiowych doświadczeniach. Wyznała również, czy jest gotowa, by zaufać mężczyźnie.

Martyna Wojciechowska 28 września skończyła 48 lat. Podróżniczka podkreśliła, że urodziny to dla niej czas podsumowań.

"Dojrzałam do pewnych rzeczy, czuję się spokojna i pogodzona z tym wszystkim, co mnie otacza, bo nie na wszystko mamy wpływ, nauczyłam się prosić o pomoc, bo to też dla mnie nowość. Przede wszystkim mam świetnych ludzi dookoła" - mówiła w rozmowie z reporterem Pudelka Michałem Dziedzicem.

Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy
Jak Martyna Wojciechowska spędza wakacje? Nie rusza się bez jednej rzeczy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Martyna Wojciechowska o trudnych momentach w życiu

Martyna Wojciechowska nie zawsze wiodła życie usłane różami. Na przestrzeni lat doświadczyła wielu traumatycznych sytuacji. Otarła się o niepełnosprawność. Poznała smak bólu po śmierci bliskiej osoby. Na krańcu świata widziała okrucieństwo i głód. Dziś mówi, że mieszanka tych wszystkich emocji wpłynęła na to, kim jest dzisiaj.

"Nie chcę twierdzić, że nigdy nie płaczę czy czasem nie czuję się bezsilna. To jest normalne dla każdego człowieka. Musimy też umieć się do tego przyznać. I ja staram się o tym mówić. Najtrudniejsze momenty w moim życiu, wypadki, złamanie kręgosłupa, śmierć najbliższych ludzi i podnoszenie się z tych trudnych momentów, ukształtowało mój charakter. To mnie zbudowało. Miałam momenty, kiedy czułam, że sięgam dna, ale z tego dna potrafiłam się odbić naprawdę wysoko dzięki wsparciu innych ludzi".

Martyna Wojciechowska jest gotowa na nową miłość?

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej z Przemkiem Kossakowskim odbiło się szerokim echem. Fani gwiazdorskiej pary byli przekonani, że tych dwoje jest sobie pisanych. Życie jednak boleśnie to zweryfikowało.

Teraz podróżniczka otworzyła się na temat zaufania w związku.

"Wciąż ufam. Ja jestem zdania, że różne rzeczy nam się w życiu mogą przydarzyć, ale nie chciałabym, żeby jakiekolwiek doświadczenie naznaczyło mnie na tyle, żeby odebrało mi tę radość życia, wiarę w innych ludzi, ufność, ja taka jestem. Jeśli się zmienię, to nie mogłabym robić tego wszystkiego. Nie sądzę, żeby w moim życiu wydarzyło się coś takiego, co spowoduje, że stracę zaufanie do ludzi i stracę tę energię życiową. Jestem otwarta na nowe każdego dnia" - powiedziała.

Przeczytaj u nas więcej na temat kariery i życia prywatnego Martyny Wojciechowskiej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości