Martyna Wojciechowska porusza ważny temat. "To ja 10 lat temu na chyba najgorszym zdjęciu w życiu"

Martyna Wojciechowska komentuje niekorzystne zdjęcie
Martyna Wojciechowska komentuje zdjęcie, na którym wyszła niekorzystnie
Źródło: PAWEŁ WRZECION/MWMEDIA
Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcia zrobione 10 lat temu przez paparazzo. Dziennikarka nie wyglądała na nich korzystnie, co sama przyznała. Postanowiła jednak upublicznić swój wizerunek, aby poruszyć bardzo ważny temat. Nawiązała do zdjęć aktorki Zosi Zborowskiej.

Martyna Wojciechowska znana jest przede wszystkim z programu "Kobieta na krańcu świata", ale prowadzi również kanał w serwisie YouTube, który nazywa się "DALEJ". Dziennikarka rozmawia ze swoimi gośćmi o ważnych dla niej tematach. Nagrała już spotkanie z Olą Żebrowską na temat wizerunku w social mediach, a także przeprowadziła rozmowę z dr Markiem Szczytem o operacjach plastycznych i kompleksach.

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia paparazzo. Pisze o niekorzystnych zdjęciach

Martyna Wojciechowska udostępniła zdjęcia, które wykonano dekadę temu. Nie są to fotografie, którymi podróżniczka chciałaby się pochwalić. Wręcz przeciwnie, te zdjęcia przywołały bolesne emocje. Dziennikarka pokazała je, aby wywołać dyskusję.

"To ja 10 lat temu na chyba najgorszym zdjęciu w życiu" - Martyna Wojciechowska rozpoczęła w ten sposób swój wpis na Instagramie.

Prowadząca "Kobietę na krańcu świata" dodała, że każdy ma jakieś niekorzystne zdjęcia, zrobione akurat w chwili, w której nie czuje się dobrze.

"A co jeśli paparazzo zaczekał na Twój zły dzień, na najmniej korzystny moment, na krzywą minę (na przykład jak zaczynasz kichać), zrobił zdjęcie, wybrał najgorsze i puścił je w świat? A potem oglądasz je na łamach poczytnych tabloidów albo na plotkarskich portalach?" - kontynuowała swój wpis.

Małgorzata Ostrowska przyznała, że doświadczyła ageizmu
Małgorzata Ostrowska opowiedziała o dyskryminacji w zawodzie.
Źródło: serwis: Co za Tydzień

Martyna Wojciechowska o internetowym hejcie i ocenianiu wyglądu

"Internet, jak wiadomo, nie zapomina" - podkreśliła dziennikarka. Dalsza część jej wpisu dotyczyła reakcji internautów na różnego typu zdjęcia gwiazd, które są obserwowane na ulicach czy podczas robienia zakupów.

"Na dokładkę dostajesz setki komentarzy od 'życzliwych', oceniających Twój wygląd. Że 'gruba', że 'zaniedbana', że chyba 'tej pani to już dziękujemy' i 'nawet kijem bym jej nie popchnął'. A przechodzisz akurat bardzo zły okres w swoim życiu i zwyczajnie nie masz siły się pindrzyć, żeby wyjść po kawę na rogu ulicy" - podsumowała swoją wypowiedź.

Zosia Zborowska w rozmowie z Martyną Wojciechowską. Niekorzystne zdjęcia aktorki

Zosia Zborowska to kolejna znana osoba, która doświadczyła podobnej sytuacji, co Martyna Wojciechowska. Paparazzo zrobił jej zdjęcia podczas jedzenia zapiekanki na mieście. Aktorka była wtedy w ciąży. Zosia Zborowska podzieli się swoim doświadczeniem i reakcją na tego typu zajścia w kolejnym odcinku podcastu podróżniczki.

"Jej Instagram to odczarowanie lukrowanego, idealnego świata, który każdego dnia bombarduje nas w social mediach" - Martyna Wojciechowska zachęciła w ten sposób do rozmowy z aktorką.

Zobacz więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: PAWEŁ WRZECION/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości