Mateusz Banasiuk ma sentyment do "Różyczki". "Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że moje losy mocno zwiążą się z tą Różyczką"

Mateusz Banasiuk o partnerce. To wtedy się w niej zakochał!
Mateusz Banasiuk o partnerce. To wtedy się w niej zakochał!
Źródło: MWMEDIA
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk mieli w końcu okazję pracować razem przed kamerą. Aktorską parę będziemy mogli oglądać w drugiej części filmu "Różyczka", który zadebiutuje w kinach już 20 października. Jednak to pierwsza odsłona produkcji ma dla Mateusza Banasiuka spore znacznie sentymentalne, o czym opowiedział w najnowszym wywiadzie. Kiedy oglądał film pierwszy, raz nie wiedział, że zwiąże się z "Różyczką" w przyszłości.

Magdalena Boczarka od kilku lat związana jest z kolegą po fachu Mateuszem Banasiukiem. Partner jest od aktorki kilka lat młodszy, co wzbudzało liczne kontrowersje. To jednak nie wpłynęło na ich relacje, ba — szybko stali się jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. W 2017 roku doczekali się syna Henryka. I aż trudno uwierzyć, że choć mieli szansę spotkać się na niejednym planie zdjęciowym, dotychczas nie współpracowali ze sobą przed kamerą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Magdalena Boczarska o pracy z Mateuszem Banasiukiem. "Ktoś późno na to wpadł"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mateusz Banasiuk o Magdalenie Boczarskiej

Para poznała się w 2014 roku i prawdopodobnie od razu między nimi zaiskrzyło. Toteż gdy Mateusz Banasiuk oglądał pierwszą część kultowego filmu z udziałem Magdalena Boczarskiej nie wiedział, że za kilka lat będą wspólnie wychowywali syna. Aktor wrócił pamięcią do seansu w najnowszym wywiadzie. W rozmowie z Odetą Moro w programie "Onet Rano" wyznał, że nie podejrzewałam nawet, jak potoczą się ich losy.

Nie znaliśmy się jeszcze wtedy z Magdą. Kiedy oglądałem "Różyczkę", to wtedy jeszcze nie wiedziałem, że tak moje losy mocno zwiążą się z tą Różyczką
- powiedział.

Wypowiedź aktora Odeta Moro podsumowała następująco:

"Najpierw obejrzałeś 'Różyczkę', a potem poznałeś Różyczkę. I dalej po 12 latach w dalszym ciągu ta Różyczka, tylko już wersji 2, jest bardzo, bardzo aktywna w twoim życiu".

Dziennikarka nawiązała oczywiście do drugiej części "Różyczki", która już niedługo zadebiutuje w kinach. A jak Mateuszowi Banasiukowi pracowało się u boku partnerki?

Mateusz Banasiuk o pracy z partnerką

"Różyczka" zatem jest dla Mateusza Banasiuka dosyć ważnym filmem. Co ciekawe, niedługo na ekranach kin zadebiutuje druga część produkcji, której pierwsza wersja przed laty cieszyła się ogromną popularnością. Ponownie zobaczymy w niej Magdalenę Boczarską i Roberta Więckiewicza, ale do obsady dołączył również Mateusz Banasiuk. W rozmowie z Telemagazynem wyznał, że cieszy się, że w końcu mógł spotkać się z partnerką na zawodowej ścieżce.

Bardzo ucieszyłem się, że mogę wreszcie zagrać z Magdą. Jesteśmy ze sobą już dość długo, a to pierwsze nasze wspólne doświadczenie filmowe i wyzwanie aktorskie. Fajnie też, że to właśnie reżyser pomyślał, że może wykorzystać naszą energię w swoim filmie. […] Przyznam, że dla mnie bardzo ciekawe było obserwowanie Magdy w pracy. Była zawsze taka skupiona i świetnie przygotowana...
- powiedział aktor.

Dla wielu gwiazdorskich par jasne rozdzielenie spraw prywatnych i zawodowych jest niezbędne, by móc wspólnie funkcjonować. Dla Mateusza Banasiuka praca z ukochaną była niezwykłym doświadczeniem. W dalszej części rozmowy podkreślił jednak, że nie dało się nie przynosić pracy do domu. Emocje, które odczuwali przez cały dzień zdjęciowy, długo z nich schodziły.

"Jak przychodziliśmy do domu, to jeszcze przeżywaliśmy to, co się zdarzyło podczas zdjęć. Rozmawialiśmy o tym albo dawaliśmy sobie przestrzeń, żeby jeszcze dojść do siebie […]. Absolutnie to rozumiałem i tak zawsze było, gdy którekolwiek z nas wracało do domu ze swoich innych projektów. Zawsze potrzebowaliśmy takiej chwili wyciszenia [...]. Teraz różnica była tylko taka, że nie musieliśmy sobie opowiadać, co działo się na planie 'Różyczki 2', ponieważ razem w tym uczestniczyliśmy i przeżywaliśmy ten film. I to było fantastyczne" - dodał.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości