Wiemy, dlaczego Britney Spears kiedyś ogoliła głowę. Zdradziła to po 16 latach

Britney Spears
Britney Spears
Źródło: Disney General Entertainment Con
Britney Spears zdradziła, co tak naprawdę było powodem tak silnej potrzeby ogolenia głowy 16 lat temu. Gdy wokalistka przedstawiła plany na zmianę fryzury swojej fryzjerce, ta kategorycznie odmówiła. Britney Spears ogoliła się więc sama. Teraz tłumaczy, co ją do tego skłoniło.

Już niedługo na rynku pojawi się książka Britney Spears "The Woman in Me". Artystka otwiera się w niej na temat życia osobistego, ujawniając zupełnie nowe informacje. Premiera planowana jest dopiero na 24 października tego roku, ale media już obiegła wiadomość, że ujawni ona długo skrywane tajemnice Britney Spears. Magazyn "People" udostępnił na swoich łamach fragment książki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Gwiazdy o nowościach marki Calzedonia. Tegoroczne trendy
Podczas tegorocznego Fashion Week w Mediolanie odbyło się wyjątkowe show marki Calzedonia. W wydarzeniu wzięły udział ambasadorki marki, modelki, celebryci i gwiazdy mody. Wywiad z Maffashion, Klaudią El Dursi, Olą Nowak.
Źródło: Co Za Tydzień

Autobiografia Britney Spears

Britney Spears jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek na całym globie. Choć przez wiele lat była znana głównie ze swojego muzycznego dorobku, ostatnimi czasy główny fokus mediów skierował się na jej prywatne życie. Przez wiele lat artystka podlegała prawnej kurateli ojca. Ostatnio znów pojawiła się w centrum uwagi, tym razem ze względu na medialnie nagłośniony proces rozwodowy.

Niemniej okazuje się, że Britney Spears nie zamierza pozostawać w cieniu. Wszystko wskazuje na to, że autobiografia, która wkrótce ujrzy światło dzienne, odkryje dotąd nieznane fakty z jej życia. Wiemy już, że wspomina w niej między innymi o kontrowersyjnym wydarzeniu z 2007 roku, kiedy postanowiła ogolić swoją głowę. Media później uznały, że to był punkt zwrotny w jej życiu, który zapoczątkował serię trudności, z którymi się zmierzyła.

"Dorastając, byłam tak bardzo obserwowana. Patrzono na mnie z góry i z dołu, ludzie mówili mi, co myślą o moim ciele, odkąd byłam nastolatką. Golenie głowy i odgrywanie się były moimi sposobami walki z tym wszystkim" - wyjaśniła we fragmencie "The Woman in Me".

Dlaczego Britney Spears ogoliła głowę?

W 2007 roku Britney Spears doświadczyła przełomowego momentu, który doprowadził do pamiętnej decyzji o ogoleniu głowy. Po jednej z wielu sesji w ośrodku odwykowym artystka wybrała się do salonu fryzjerskiego. Fryzjerkę poprosiła o doszczętne golenie swoich, wtedy brązowych, włosów. Jednak właścicielka salonu, Esther Tognozzi, nie wyraziła zgody na tak drastyczny krok.

Wokalistka była jednak na tyle zdeterminowana, że postanowiła ogolić się sama, a paparazzi uchwycili ten moment na zdjęciach.

Britney Spears ujawniła także, że w okresie, gdy znajdowała się pod kuratelą ojca od roku 2008, zupełnie straciła kontrolę nad swoim życiem. Wówczas to jej ojciec przejął kontrolę nad jej sprawami osobistymi, medycznymi i finansowymi.

"Dano mi do zrozumienia, że te dni już się skończyły. [...] Musiałam zapuścić włosy i wrócić do formy. Musiałam chodzić wcześnie spać i brać leki, które mi kazali" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Disney General Entertainment Con

podziel się:

Pozostałe wiadomości