Gwiazdy

Mateusz Banasiuk pokazał zdjęcie z ojcem. To znany aktor

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Stanisław Banasiuk również jest aktorem

Mateusz Banasiuk opublikował zdjęcie z ojcem z okazji jego 70. urodzin. Stanisław Banasiuk również jest aktorem i miał nawet okazję zagrać z synem u boku.

Mateusz Banasiuk to znany polski aktor, który zasłynął między innymi rolami w serialu "Na Wspólnej" czy musicalu "Wszystko, co kocham". Chociaż Mateusz Banasik ciężko pracował na swoje nazwisko, było już ono wcześniej znane w teatralnym świecie. Wszystko za sprawą jego ojca, który również jest aktorem. Mateusz Banasiuk wielokrotnie przyznawał, że to właśnie Stanisław Banasiuk miał na niego największy wpływ i jest mu wdzięczny za wszystkie rady, dotyczące nie tylko jego drogi zawodowej.

Ojciec Mateusza Banasiuka skończył 70 lat. Aktor pokazał zdjęcie

Ostatnio znani ojciec i syn mieli piękny powód do świętowania. Dokładnie 27 marca 2022 roku Stanisław Banasiuk skończył bowiem 70 lat. Mateusz Banasiuk nie mógł przepuścić takiej okazji i złożył ukochanemu ojcu publiczne życzenia.

Aktor opublikował ich wspólne zdjęcie na Instagramie, do którego dołączył czuły wpis.

"Mój przyjaciel, autorytet, partner na teatralnej scenie, mój ojciec ma dziś urodziny. Które w dodatku wypadają w Międzynarodowy Dzień Teatru! Często słyszę od ludzi, którzy go poznali słowa: Już wiem, po kim masz ten optymizm. Tato, życzę ci jeszcze wielu pięknych ról!" - czytamy w poście Mateusza Banasiuka.

Pod postem internauci składali życzenia jubilatowi. Nie zabrakło także komentarzy od gwiazd.

"Najlepszego dla Stacha. Niech się wiedzie"  - napisał Misiek Koterski.

"Wszystkiego najlepszego" - dodała Julia Kamińska.

Mateusz Banasiuk przygotowywał się do "Mask Singer" pod okiem komandosa
Mateusz Banasiuk przygotowywał się do "Mask Singer" pod okiem komandosa Mateusz Banasiuk wyjawił, jak wyglądały przygotowania do programu "Mask Singer". Rygor podczas nagrań i rady komendosa były codziennością

Stanisław Banasiuk - kim jest ojciec Mateusza Banasiuka?

Warto dodać, że Stanisław Banasiuk ma swojego własnego Instagrama, na którym znajdziemy wiele prywatnych zdjęć. Z profilu aktora dowiadujemy się, że dzień swoich urodzin spędził w pracy, występując w spektaklu w teatrze w Serocku.

"Jakże miło w dniu własnych urodzin i w Dniu Teatru wystąpić w wybornym składzie dla wybornej publiczności" - czytamy pod ostatnim zdjęciem.

Stanisław Banasik ma na swoim koncie wiele ról teatralnych i filmowych. Aktor, który właśnie skończył 70 lat, grał też w wielu bardzo znanych i lubianych serialach. Próbował swoich sił także w zagranicznych produkcjach takich jak "Treadstone", gdzie wcielił się w postać Olega Popowa. Niedawno ojciec Mateusza Banasiuka wystąpił razem z nim w filmie "Furioza".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości