Matka Gerarda Pique ucisza Shakirę i łapie ją za twarz? Wyciekło zaskakujące wideo

Wyciekło kontrowersyjne wideo z Shakirą w roli głównej
Wyciekło kontrowersyjne wideo z Shakirą w roli głównej
Źródło: Getty Images
Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique jest jednym z najgłośniejszych tematów ostatnich miesięcy. Sprawę dodatkowo zaogniają doniesienia o kolejnych rzekomych romansach piłkarza oraz nowa piosenka artystki. W swoim utworze Shakira rozlicza się z przeszłością, ta jednak wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Właśnie do sieci wyciekło nagranie, na którym matka Gerarda Pique łapie artystkę za twarz i w ostentacyjny sposób ją ucisza.

Shakira to kolumbijska piosenkarka i autorka tekstów. Gwiazda w 1991 r. wydała swój debiutancki album "Magia", który wraz z kolejnym krążkiem przeszedł bez większego echa. Dopiero wydana w 1995 r. trzecia płyta wokalistki "Dónde están los ladrones" osiągnęła komercyjny sukces, pozwalając artystce wypłynąć na szersze muzyczne wody. Obecnie Shakira ma na swoim koncie dwie nagrody Grammy, siedem nagród Latin Grammy Awards, dwanaście Billboard Latin Music Awards. Gwiazda była również dwukrotnie nominowana do nagrody Złotego Globu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Guy Ritchie o pracy nad filmem "Gra Fortuny"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Kłótnia Shakiry i matki Gerarda Pique

Od rozstania Shakiry i Gerarda Pique minęło pół roku, a mimo to temat ich dawnej relacji wciąż nie schodzi z pierwszych stron tabloidów. Po publikacji utworu artystki, który osiąga rekordowe ilości odtworzeń w internecie, przyszedł czas na kolejny etap medialnego konfliktu.

Właśnie do sieci wyciekło szokujące nagranie, przedstawiające sprzeczkę Shakiry z matką Gerarda Pique. Na nagraniu możemy zobaczyć matkę piłkarza łapiącą artystkę za twarz oraz ucieszającą ją wymownym gestem. Całej sytuacji przygląda się obojętny piłkarz. Wspomniane wideo prawdopodobnie pochodzi z dnia, kiedy piłkarz odbierał jedną z nagród. Kością niezgody wobec pań miał być zbyt wiele odsłaniający strój artystki.

Nagranie z miejsca zszokowało internautów, którzy w komentarzach nie kryją swojego oburzenia. Fanów Shakiry zdenerwowało nie tylko zachowanie matki piłkarza, ale również jego obojętność na zaistniałą sytuację.

Burzliwy koniec relacji Shakiry i Gerarda Pique

O końcu związku Shakiry z piłkarzem FC Barcelony Gerardem Pique zaczęło być głośno w czerwcu tego roku. W mediach mówiło się o zdradzie, jakiej wobec wokalistki miał się dopuszczać sportowiec, gdy ta była w trakcie koncertowania. Co więcej, przyzwolenie całej sytuacji miała dawać nieprzepadająca za Shakirą matka piłkarza.

W drugiej połowie września 2022 r. Shakira pierwszy raz wypowiedziała się na temat rozstania z Gerardem Pique określając je jako "najmroczniejszy okres swojego życia". W rozmowie z magazynem "Elle" gwiazda narzekała również na ciągle koczujących pod jej domem paparazzi.

Jednak to wydana na początku tego roku piosenka Shakiry sprawiła, że o sprawie rozstania z Gerrardem Pique stało się głośniej niż kiedykolwiek. W swoim utworze gwiazda w mocnych słowach rozlicza się z piłkarzem. Utwór w serwisie YouTube ma obecnie ponad 191 milionów odtworzeń.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło: Elle

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości