Gwiazdy

Ogromna tragedia 33-letniej aktorki. Straciła męża w dramatycznych okolicznościach

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Mąż aktorki Bevin Prince nie żyje

Mąż aktorki "Pogody na miłość" Bevin Prince nie żyje. William Friend zginął w dramatycznym wypadku na jeziorze. Przyjaciółka pary poinformowała o przyczynie tragedii.

Ciało Williama Frienda, męża Bevin Prince – aktorki znanej z roli Bevin Mirskey w popularnym serialu "Pogoda na miłość" znaleziono na łodzi tydzień przed jego 34 urodzinami. Jaka była przyczyna śmierci?

Tragiczna śmierć męża Bevin Prince Wiliama Frienda 

Informacja o jego śmierci męża aktorki Bevin Prince dotarła do mediów dopiero po kilku dniach po tym jak odnaleziono zwłoki. Informację przekazało biuro szeryfa hrabstwa New Hanover oraz jednostka morska Departamentu Policji Wilmington. Po otrzymaniu zgłoszenia o tragicznym zajściu służby natychmiast wyruszyły na pomoc. Leżącego na łodzi, nieprzytomnego mężczyznę znaleźli cywile. Dramat rozegrał się nieopodal wyspy Masonboro u wybrzeży Wilmington w Karolinie Północnej.

Ratownicy, którzy dotarli na miejsce, podjęli 20-minutową próbę uratowania życia mężczyzny, prowadząc resuscytację krążeniowo-oddechową. Niestety bezskutecznie. Lekarz będący na miejscu zdarzenia stwierdził zgon.

Przyczyna śmierci Wiliama Frienda - męża Bevin Prince

O śmierci Wiliama Frienda opowiedziała najlepsza przyjaciółka jego żony – Odette Annable. Gwiazda opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych poruszający wpis. Poinformowała, że mąż jej przyjaciółki zginął po uderzeniu piorunem.

"Stało się coś niewyobrażalnego i musimy pożegnać się z naszym przyjacielem, mężem mojej najlepszej przyjaciółki. Will, pisanie tego wydaje się surrealistyczne. Głównie dlatego, że wydawało się, że wszystko właśnie teraz się zaczyna. Życie i miłość, którą obdarzyłeś moją najlepszą przyjaciółkę, sprawiały, że nie tęskniłam za nią, będąc tysiące kilometrów stąd" - pisała.

"Siedząc w twoim pięknym domu i patrząc na ocean, nie mogę przestać myśleć o tym, jaki prezent podarowałeś Bevin i nam wszystkim, którzy cię znali i widzieli pasję, która płonęła w twojej duszy. Zapał do pomagania ludziom budowania biznesu i poszukiwania szczęścia, które od ciebie biło, odkąd przeprowadziłeś się do Północnej Karoliny. (…) Spoczywaj w pokoju, uroczy, dowcipny, piękny Brytyjczyku, który pokochał 'amerykańskie g****' – zakończyła wzruszający post Odette

Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem?
Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Bevin Prince - kim jest, w czym grała?

Bevin Prince, to znana amerykańska aktorka, której największą popularność przyniosła rola w serialu "Pogoda na miłość" (ang. One Tree Hill). Gwiazda wystąpiła jeszcze w kilku filmowych produkcjach znanych bardziej amerykańskiej widowni, np. "I Heart Veronica Martin", "Redefining Love", "Dark House" czy "The Artifact". Obecnie aktorka prowadzi działalność internetową. Wraz z mężem prowadzili też własny biznes. Organizowali spinningi na świeżym powietrzu.

Bevin Prince i Wiliam Friend - historia związku

Bevin Prince i William Friend pobrali się w 2016 roku. Urodzony w Wielkiej Brytanii mężczyzna specjalnie dla ukochanej opuścił swój ojczysty kraj, osiedlając się w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda nie wydała jeszcze żadnego oświadczenia w sprawie śmierci swojego męża.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Instagram

Pozostałe wiadomości