Megan Fox przyłapała partnera na zdradzie? Nowe doniesienia zza oceanu

Megan Fox, Machine Gun Kelly
Megan Fox przyłapała partnera na zdradzie? Nowe doniesienia zza oceanu
Źródło: Getty Images
Czarne chmury nad związkiem Megan Fox i rapera Machine'a Guna Kelly'ego. Od pewnego czasu zagraniczne media donoszą o rozpadzie relacji. Potwierdzeniem plotek miało być tajemnicze zachowanie aktorki w sieci. Jak informuje jeden z zagranicznych tabloidów, Megan Fox miała znaleźć dowody zdrady.

Megan Fox i raper Machine Gun Kelly są razem od 2020 roku. Na początku 2022 roku para ogłosiła zaręczyny i miała w planach ślub. Od pewnego czasu zza oceanu płyną jednak zgoła inne doniesienia. Pierwsza plotki na temat rozpadu gorącej relacji pojawiły się, gdy z instagramowego profilu aktorki zniknęły ich wspólne zdjęcia. Oliwy do ognia dolał fakt, że Megan Fox przestała obserwować profil partnera. To w dzisiejszych czasach niejako symbol zaniku przyjacielskich relacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

12102022_TAJEMNICEPRODUKCJI_POKUSA (1)
Tajemnice produkcji #7. Kulisy filmu "Pokusa". Realizacja scen intymnych i płacz na planie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Megan Fox przyłapała partnera na zdradzie?

Zagraniczne media ochoczo rozpisują się na temat związku Megan Fox i rapera. Wszystko zaczęło się od tajemniczego wpisu aktorki w mediach społecznościowych. Opublikowała kilka zdjęć, do których pozowała w odważnych stylizacjach. Ostatnim elementem było krótkie nagranie, na którym uwieczniono płonący w donicy list. Uwagę internautów przykuł jednak podpis, będący fragmentem piosenki z repertuaru Beyonce. Dotyczy on "skoku w bok" Jaya-Z.

"Możesz posmakować nieuczciwości, czuć ją w twoim oddechu" - napisała Megan Fox.

Jak donosi serwis Page Six, powodem tak emocjonalnej reakcji aktorki miały być tajemnicze SMS-y, które znalazła w telefonie partnera. Po przejrzeniu wiadomości gwiazda ma być rzekomo pewna, że raper wdał się w romans. Dowody mają być niepodważalne. Niedługo po zamieszczeniu zaskakującego wpisu na instagramowym profilu, gwiazda usunęła wszystkie zdjęcia z partnerem, a później - dezaktywowała konto.

W mediach rozpoczęły się spekulacje co do ewentualnej tajemniczej kobiety, która miała pojawić się w życiu rapera. Padło nawet nazwisko bardzo atrakcyjnej gitarzystki Sophie Lloyd. Menadżer kobiety ostro zareagował na medialne pogłoski.

"To wyraz braku szacunku dla niej jako artystki i niskiego poziomu dziennikarstwa oraz komentarzy społecznych" - skomentował.

Machine Gun Kelly chciał popełnić samobójstwo

Machine Gun Kelly, a właściwie Colson Baker, jest amerykańskim raperem i aktorem, który karierę rozpoczął w 2006 roku. Pod koniec czerwca 2022 roku premierę miał dokument "Live in pink". Film opowiada o prywatnym życiu rapera oraz o kulisach jego twórczości. W dokumencie raper daje się poznać z zupełnie innej, dotąd nieznanej strony.

Machine Gun Kelly postanowił opowiedzieć o najtrudniejszym okresie życia. Kiedy w 2020 roku muzyk musiał zmierzyć się ze śmiercią ojca, załamał się i zaczął popadać w paranoję. Raper twierdził, że ktoś chce go zabić, a myśli były na tyle natrętne, że chciał popełnić samobójstwo. Punktem zwrotnym była rozmowa telefoniczna, którą przeprowadził wówczas z Megan Fox:

"Megan pojechała do Bułgarii, żeby kręcić film, a ja zacząłem popadać w dziką paranoję. Miałem wrażenie, że ktoś przyjdzie i mnie zabije. Zawsze spałem ze strzelbą obok łóżka i któregoś dnia po prostu pękłem" - wyznał w dokumencie.

Podczas rozmowy wyznał partnerce, że chce popełnić samobójstwo.

Więcej przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl:

Partner Megan Fox chciał popełnić samobójstwo. Machine Gun Kelly mierzył do siebie z broni

Machine Gun Kelly, partner Megan Fox, chciał popełnić samobójstwo
Partner Megan Fox chciał popełnić samobójstwo. Machine Gun Kelly mierzył do siebie z broni
Raper Machine Gun Kelly chciał targnąć się na swoje życie. W trakcie rozmowy telefonicznej z ukochaną partner Megan Fox mierzył do siebie z broni. "Lufa jest w moich ustach" - mówił Machine Gun Kelly.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości