Meghan Markle bez makijażu i w kręconych włosach. "Wygląda o 10 lat młodziej"

Meghan Markle pokazała się bez makijażu
Meghan Markle pokazała się bez makijażu
Źródło: Charles McQuillan/Getty Images
Meghan Markle pokazała się w naturalnej odsłonie. Żona księcia Harry'ego przygotowuje się do wypuszczenia pierwszego odcinka swojego podcastu i z tej okazji do sieci trafiły zdjęcia zapowiadające program. Widzimy na nich Meghan Markle bez makijażu i w kręconych włosach.

Meghan Markle ponad dwa lata temu razem z księciem Harrym i ich synem Archiem wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych po tym, jak oboje zrezygnowali z pełnienia obowiązków w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Małżeństwo odcięło się od dynastii Windsorów i zaczęło nowe życie: para mocno zaangażowała się w pomoc charytatywną i skupiła się na życiu rodzinnym. Teraz Meghan Markle przygotowuje się do premiery swojego pierwszego podcastu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Meghan Markle pokazała się w naturalnej odsłonie. Fani zachwyceni

Meghan Markle będzie rozmawiać z zaproszonymi przez siebie gośćmi w jej pierwszym programie o nazwie "Archetypes". Tematyka programu będzie dotyczyć feminizmu oraz roli współczesnych kobiet w społeczeństwie. Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia z momentu kręcenia odcinków. Widać na nich Meghan Markle w bardzo naturalnej odsłonie.

Żona księcia Harry'ego nie ma bowiem na sobie makijażu, a jej zwykle gładkie włosy są mocno pofalowane. Na jednym z ujęć pojawił się nawet mały Archie, ale Amerykanka zakryła go emotikonką. Razem z Meghan Markle na ujęciach pojawiła się także jej mama Doria Loyce Ragland.

Fani byli zachwyceni naturalną odsłoną Meghan Markle i przyznali, że arystokratka wygląda w tym wydaniu dużo młodziej.

"Wygląda bardzo młodo i szczęśliwie";

"Chciałabym, żeby księżna Meghan częściej nosiła swoje kręcone włosy. Wygląda wtedy o 10 lat młodziej. P-I-Ę-K-N-I-E!";

"Księżniczka wygląda po prostu cudownie" - czytamy w komentarzach.

Marcin Tyszka podda się zabiegom medycyny estetycznej?
Marcin Tyszka podda się zabiegom medycyny estetycznej?
Marcin Tyszka podda się zabiegom medycyny estetycznej?

Meghan Markle ma afroamerykańskie korzenie

Meghan Markle była pierwszą żoną księcia z brytyjskiej rodziny królewskiej, która ma afroamerykańskie korzenie. Mama aktorki jest czarnoskóra i z tego względu razem z córką, która w znacznej mierze odziedziczyła po niej urodę, dawniej padały ofiarami rasistowskich komentarzy. Sama żona księcia Harry'ego miała doświadczyć też napiętnowania rasowego na królewskim dworze.

W pamiętnym wywiadzie z Oprah Winfrey Meghan Markle przyznała, że gdy była w ciąży z Archiem, kilka osób z rodziny Windsorów wypytywało, jaki chłopiec będzie miał kolor skóry po urodzeniu. Żona księcia Harry'ego musiała się także mierzyć z nieprzychylną jej prasą.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Charles McQuillan/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości