Meghan Markle i książę Harry wyśmiani podczas Złotych Globów. "Miliony za nic"

Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry
Źródło: Getty Images Europe
Jo Koy, amerykański komik, któremu w tym roku przypadło w udziale prowadzenie Złotych Globów, rozbawił publiczność do łez. Nie wszystkie żarty spotkały się z pozytywną reakcją publiczności, jednak ten o rodzinie królewskiej zapewne przejdzie do historii. Meghan Markle i książę Harry zostali surowo ocenieni...

Wieczór rozdania Złotych Globów poprowadził w tym roku Jo Koy, znany amerykański komik. Jak to zwykle bywa, cięte żarty bawiły jedynie część publiczności, niektórzy czuli się bowiem wręcz urażeni. Poczucie humoru gospodarza objęło bowiem żarty dotyczące brytyjskiej rodziny królewskiej, zwłaszcza księcia Harry'ego i Meghan Markle. Choć nie wszystkie dowcipy komika spotkały się z entuzjastyczną reakcją, to wypowiedź na temat tej pary spotkała się z wyjątkowym aplauzem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

12122023_BLIZEJGWIAZD_EdytaGolec
Edyta Golec w "Bliżej gwiazd". Opowiedziała o miłości, dzieciach i karierze

Jo Koy o Meghan Markle i księciu Harrym

O tym, jak ważny jest wybór odpowiedniego prowadzącego, a w drugiej kolejności — wyważenia jego repertuaru, poświadczyć może incydent sprzed dwóch lat, z gali rozdania Oscarów. To wtedy Will Smith zareagował spoliczkowaniem na nietaktowny żart Chrisa Rocka.

Na gali rozdania Złotych Globów widzowie zainteresowali się przede wszystkim krótkim wystąpieniem Jo Koy'a na temat księcia Harry'ego i Meghan Markle. Prowadzący imprezę z humorem nawiązał do popularności serialu "Sukcesja", porównując go klimatem do realnego życia rodziny królewskiej.

"'Sukcesja' ma dziewięć nominacji. Po prostu świetny serial o bogatej, białej, dysfunkcyjnej rodzinie, pełnej intryg - och, czekajcie, to 'The Crown'. Przepraszam" - padło ze sceny.

Co więcej, prowadzący postanowił doprecyzować, że chodzi przede wszystkim o sprawy związane z młodszym synem króla i jego żoną.

"Harry i Meghan Markle otrzymali miliony za nierobienie absolutnie niczego" - podsumował.

Uczestnicy tegorocznej gali wyraźnie docenili zdolności humorystyczne prowadzącego, co było widoczne na ich rozbawionych twarzach. Warto zaznaczyć, że umowa między książęcą parą, a serwisem streamingowym, obejmująca produkcję filmu dokumentalnego na temat ich życia, opiewała na imponującą kwotę, blisko 100 milionów dolarów.

Meghan Markle szykuje się do wydania autobiografii

Książę Harry opowiedział już o trudnych relacjach z ojcem królem Karolem III oraz innych kwestiach rodzinnych. Teraz pora na jego żonę. Meghan Markle również planuje opublikowanie swojej historii, jednak musi rozważyć moment premiery, aby uniknąć dodatkowych kontrowersji.

Zdaniem ekspertki premiera autobiografii Meghan Markle później niż w 2024 roku byłaby korzystniejsza. Po pierwsze, pozwoliłaby na ostudzenie emocji po wydaniu książki księcia Harry'ego. Po drugie, umożliwiłaby Meghan Markle skoncentrowanie uwagi na własnej narracji, a nie kontynuowanie dyskusji generowanej przez męża.

Para książęca podpisała kontrakt na cztery publikacje z wydawnictwem Penguin Random House.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości