Gwiazdy

Meghan Markle nagrana podczas rozmowy z królewskim doradcą. Jak zareagowała?

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska

Meghan Markle przybyła wraz z księciem Harrym do Wielkiej Brytanii, aby połączyć się z rodziną w chwilach smutku przeżywanych śmiercią królowej Elżbiety II. Żona księcia Sussex, na prośbę Karola III, ośmieliła się wyjść do pogrążonych w smutku fanów, aby uścisnąć ich dłoń. Podczas wystąpienia doszło jednak do sytuacji, która na nowo sprowokowała krytyczne słowa wobec Amerykanki. Wszystko zarejestrowały aparaty telefonów zgromadzonych w tłumie fanów.

Śmierć królowej Elżbiety wywołała smutek i żal całego świata. W tym trudnym okresie rodzina królewska jednoczy się, aby wspólnie przeżyć żałobę oraz wypełnić należące do nich obowiązki względem poddanych. Meghan Markle towarzyszyła mężowi, a także księciu i księżnej Walii pod zamkiem w Windsorze, gdzie spotkali się z czekającym na nich ludem, opłakującym śmierć monarchini.

Meghan Markle nagrana podczas dyskusji z królewskim doradcą

Meghan Markle od momentu kiedy stała się członkiem rodziny królewskiej, nie cieszy się zbytnią popularnością wśród fanów Royalsów. Żona Harry'ego musiała zmierzyć się z wieloma głosami krytyki, które sprawiły, że nie udźwignęła presji mediów i postanowiła wycofać się z wykonywania obowiązków wobec korony. Po tzw. "Megxicie", kiedy książę Harry wraz z Meghan postanowili opuścić Wielką Brytanię i zrezygnować ze służby na rzecz królestwa, głosy krytyki wobec Amerykanki nasiliły się. Fani Royalsów oskarżają Meghan Markle o podzielenie rodziny i odsunięcie księcia Harry'ego od Wielkiej Brytanii. W związku z tym, każdy jej gest jest nadinterpretowany, a sama osoba księżnej Sussex traktowana jako intruz wśród Windsorów.

Powstaje film "Kos" o Tadeuszu Kościuszce
Powstaje film "Kos" o Tadeuszu Kościuszce

Meghan Markle z wizytą u poddanych

W związku ze śmiercią ukochanej babci księcia Harry'ego, małżonkowie postanowili powrócić do Wielkiej Brytanii, aby złączyć się w bólu z członkami rodziny oraz poddanymi. Jak donoszą media, nie da się ukryć, że po głośnym wywiadzie pary u Oprah Winfrey, stosunki pary z księciem Williamem i księżną Kate nie należą do najlepszych. W sytuacji, kiedy rodzina potrzebuje jedności, bracia wraz z małżonkami postanowili schować wzajemny żal do kieszeni i wspólnie wyruszyli przed zamek w Windsorze, aby połączyć się z pogrążonymi w żałobie ludźmi. Meghan Markle podczas wizyty pod posiadłością nie szczędziła uwagi fanom. Z należytą uwagą wysłuchiwała zgromadzonych ludzi, przytulała ich, a także wymieniała się uściśnięciami dłoni. Z uśmiechem przyjmowała także bukiety kwiatów, które później składała u wrót zamku.

Meghan Markle nagrana podczas dyskusji z królewskim doradcą

Podczas gdy, księżna otrzymała jeden z bukietów, podszedł do niej królewski doradca, który chciał odebrać od niej trzymane kwiaty. W tym momencie Meghan zwróciła się do niego z komunikatem, żeby nie zabierał jej bukietu, bowiem wkrótce, na prośbę osoby zgromadzonej w tłumie, złoży go ku czci królowej. Pracownik rodziny królewskiej natychmiast się oddalił, a żona księcia Harry’ego wróciła do interakcji z ludźmi.

Jak się wkrótce okazało, całe zdarzenie nagrała osoba, która znalazła się na spotkaniu z Royalsami. Wideo szybko obiegło sieć, a krytycy Meghan Markle zarzucili jej, że nie zna dworskiej etykiety. Według nich mowa ciała księżnej świadczy o braku chęci współpracy oraz skłonnościach do pomiatania innymi. Część internautów ruszyła w obronie Amerykanki i wyjaśniła, że na nagraniu ewidentnie słychać, że Meghan uprzejmie dziękuje za propozycję pomocy, a sytuacja została wyolbrzymiona tylko po to, aby umniejszyć ją w oczach opinii publicznej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

Pozostałe wiadomości