Meghan Markle pod ostrzałem mediów. Chodzi o jej chorego ojca

Ojciec Meghan Markle trafił do szpitala
Ojciec Meghan Markle trafił do szpitala
Źródło: Ben Birchall - WPA Pool / Getty Images
Meghan Markle znalazła się pod ostrzałem mediów. Ojciec żony księcia Harry'ego trafił do szpitala, gdzie walczył o życie. Księżna Sussex do tej pory jednak nie zabrała w sprawie głosu. Warto bowiem podkreślić, że Amerykanka od kilku lat nie utrzymuje kontaktu z ojcem, z którym jest mocno skonfliktowana. Jej zachowanie wyśmiał na wizji jeden z brytyjskich dziennikarzy, który kilka dni wcześniej rozmawiał z Thomasem Markle o jego sławnej córce.

Meghan Markle nie ma z dobrych relacji ani z rodziną księcia Harry'ego, ani też ze swoją własną. Amerykanka od lat jest skonfliktowana ze swoim rodzeństwem oraz ojcem, który nie przyszedł nawet na jej ślub z wnukiem królowej Elżbiety II. Thomas Markle nie szczędził w przeszłości córce gorzkich słów na łamach mediów i twierdził, że jego sławna córka zmieniła się, gdy wkroczyła do kręgu "royalsów". Mężczyzna niedawno zgodził się na wywiad z jednym z królewskich biografów i opowiedział o aktorce. Kilka dni po spotkaniu doznał rozległego udaru i obecnie walczy w szpitalu o życie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Królewski biograf skrytykował Meghan Markle. Wcześniej spotkał się z jej ojcem

"Good Morning Britain" to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Wielkiej Brytanii. Ostatni odcinek show rozpoczął się tradycyjnie od przeglądu prasy, który poprowadzili Richard Madeley i Susanna Reid. Na tapet wzięli chorobę ojca Meghan Markle, która od kilku dni jest najgłośniejszym tematem w brytyjskich mediach. W studio programu z tej okazji pojawił się także królewski biograf Tom Bower. Dziennikarz zdążył porozmawiać z Thomasem Markle jeszcze w weekend, gdy mężczyzna był jeszcze przed udarem. Okazuje się, że miał w planach przylot na platynowy jubileusz Elżbiety II.

"Wszystko było z nim w porządku. Po prostu się przewrócił. Był na zakupach i powiedział mi, że inni ludzie pomogli mu wstać. Ale to człowiek, który naprawdę miał problemy z sercem i nie czuł się najlepiej. (...) Z drugiej strony, był bardzo podekscytowany tym, że ma lecieć do Londynu na jubileusz" -opowiadał Tom Bower.

Thomas Markle przez kilka godzin walczył o życie w szpitalu, a potem lekarzom udało się ustabilizować jego stan. Prowadzący show Richard Madeley ironicznie zapytał swojego gościa o to, czy w obliczu choroby ojca, Meghan Markle wyciągnie do niego rękę na zgodę.

"Jest w szpitalu i oczywiście oprócz jego bezpośrednich problemów zdrowotnych, pojawia się pytanie: Czy jego córka pójdzie się z nim zobaczyć? Czy w końcu zakończy konflikt i pojawi się przy jego łóżku? Czy wiemy, aby z nim się kontaktowała? -  wyśmiewał, dopytując o aktorkę Richard Madeley.

Królewski biograf podkreślił, że chociaż Meghan Markle sama opisuje siebie jako osobę sympatyczną, to nie chce zakończyć rodzinnego konfliktu.

"Nie zrobiła tego. Nie zrobiła tego od ślubu" - odpowiedział krótko ekspert.

Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć"
Źródło: co za tydzień

Ojciec Meghan Markle doznał rozległego udaru i trafił do szpitala

Ojciec Meghan Markle na co dzień mieszka w Meksyku i to właśnie tam trafił do szpitala. 77-latka zabrała karetka pogotowia po tym, jak doznał rozległego udaru mózgu. Mężczyzna długo walczył o życie. W sprawie stanu zdrowia Thomasa Markle wypowiedziała się jego córka z pierwszego małżeństwa i jednocześnie starsza przyrodnia siostra Meghan Markle. Samantha Markle uderzyła w żonę księcia Harry'ego, która dawno odcięła się od swojej rodziny.

"Mój ojciec wraca do zdrowia w szpitalu. Potrzebuje tylko spokoju i odpoczynku. Modlimy się. To straszne, jak bardzo był torturowany i jak wiele musiał przejść przez lekceważenie mojej siostry w ciągu ostatnich kilku lat. To jest niewybaczalne" - mówiła w rozmowie z MailOnline.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Ben Birchall - WPA Pool / Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości