Meghan Markle udawała smutek na pogrzebie królowej? Uczyła się płakać na zawołanie

Meghan Markle poprosiła o audiencję u króla
Meghan Markle poprosiła o audiencję u króla
Źródło: WireImage
Śmierć królowej Elżbiety II sprawiła, że przez kilka dni oczy niemal całego świata były skierowane na brytyjską rodzinę królewską. Media śledziły prawie każdy ich ruch, dokładnie opisując przebieg zdarzeń. Podczas pogrzebu monarchini kamery zarejestrowały pogrążoną w smutku Meghan Markle. Internauci znaleźli jednak film, który rzuca cień na szczerość łez aktorki.

Meghan Markle należy do najmniej lubianych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Zdjęcia z pogrzebu monarchini obiegły media, a aktorka początkowo zbierała dobre opinie od poddanych i miłośników królewskiego rodu. Dociekliwi internauci znaleźli jednak nagranie, które poddało pod wątpliwość zachowanie żony księcia Harry’ego. To wyjaśniło, dlaczego ocierała łzy tylko z jednego policzka? 

Meghan Markle udawała płacz na pogrzebie królowej? 

Według australijskich mediów Meghan Markle zachowywała się naturalnie, a ocieranie łez było szczere ze względu na okoliczności, w jakich ją sfotografowano. Pogrzeb monarchini brytyjskiej był jednocześnie pożegnaniem babci jej ukochanego męża. Eksperci od mowy ciała zauważyli jednak kilka niespójności w zachowaniu aktorki. 

Agnieszka Kotońska o hejcie i przyjaźniach
Agnieszka Kotońska o hejcie i przyjaźniach

Adrianne Carter, która zajmuje się badaniem mimiki i ruchów ciała wyjaśniła w rozmowie z "Daily Star" dlaczego ma wątpliwości. Według specjalistki Meghan Markle doskonale wiedziała, jak bacznie będzie obserwowana i w tym trudnym dniu nie pozwoliłaby sobie na nierozważne lub nieodpowiednie zachowanie. Na to, że płynąca po policzku łza miała nie być szczera, miał wskazywać brak wyraźnych ruchów mięśni twarzy. 

"Na zdjęciu nie widzimy wielu ruchów mięśni na twarzy Meghan, które byłyby aktywowane przez autentyczne ekspresje emocjonalne" - powiedziała. 

Meghan Markle zagrała smutek na pogrzebie królowej? W mediach pojawiło się nagranie 

Choć ekspercki komentarz dotyczący zachowania Meghan Markle zasugerował nieprawidłowości, dopiero wideo znalezione przez internautów wywołało ogromną burzę w mediach. Przed laty aktorka brała bowiem udział w programie rozrywkowym, w którym pokazywała, że potrafi płakać na zawołanie. Wyjątkowe w tej umiejętności było to, że sztuczna łza zawsze płynęła z lewego oka. Podczas pogrzebu monarchini Meghan Markle także przecierała zapłakany, lewy policzek. 

Pod filmem w mediach społecznościowych pojawiły się tysiące komentarzy. Większość internautów uważa, że Meghan Markle nie pokazała szczerych uczuć na pogrzebie królowej Elżbiety, ponieważ nie łączyły ich żadne zażyłe relacje. Żona księcia Harry’ego do tej pory nie odniosła się do zarzutów i plotek pojawiających się w mediach.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości