Meghan Markle zezłościła się na Mariah Carey. "Usłyszałam to jako obelgę"

Meghan Markle rozmawiała z Mariah Carey
Meghan Markle rozmawiała z Mariah Carey
Źródło: Clive Mason/Getty Images
Meghan Markle idzie jak burza i niedawno wypuściła drugi odcinek swojego podcastu "Archetypes". Rozmówczynią żony księcia Harry'ego była Mariah Carey, ale rozmowa nie do końca przebiegła tak, jak chciałaby tego księżna. W pewnym momencie Meghan Markle odniosła wrażenie, że wokalistka jej ubliża.

Meghan Markle i książę Harry od czasu przeprowadzki do USA bardzo angażują się w działalność medialną i co chwila wpadają na nowe pomysły. Podczas gdy wnuk Elżbiety II przygotowuje się do wydania swojej autobiografii, jego żona świętowała niedawno wydanie swojego premierowego podcastu. "Archetypes" działa w ramach fundacji, którą już jakiś czas temu założyła księżna Sussex i skupia się na tematach ważnych społecznie. Gościem drugiego odcinka cyklu była Mariah Carey.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Meghan Markle odniosła wrażenie, że Mariah Carey ją obraża

Mariah Carey była gościnią Meghan Markle w drugim odcinku podcastu "Archetypes". Obie panie znaczną część rozmowy poświęciły ważnemu tematowi, jakim jest rasizm i kolor skóry. Kobiety porównały to, jak te kwestie postrzegane są zarówno przez Afroamerykanów, jak i białych. W pewnym momencie zaczęły się też rozważania na temat roli kobiet we współczesnym show-biznesie. Wówczas Mariah Carey nazwała Meghan Markle "divą", a żona księcia Harry'ego nie odebrała tego najlepiej.

"Zmroziło mnie, kiedy nazwała mnie diwą! Nie mogliście mnie zobaczyć, oczywiście, ale zaczęłam się trochę pocić..." - komentowała rozmowę Meghan Markle.

Księżna zapewniła, że w końcu zrozumiała, że wokalistka nie chciała jej urazić, a jedynie sprawić jej komplement.

"Kiedy powiedziała diva', mówiła o sposobie, w jaki się ubieram, postawie, ubiorze, 'bajeczności', jak ona to widzi. Miała na myśli "divę" jako komplement, ale ja usłyszałam to jako obelgę. (...) W tym momencie, jak mi wyjaśniła, miała na myśli to jako szyk, jako aspirację. I to, jak jedno bardzo naładowane słowo może oznaczać coś innego dla każdego z nas, jest dla mnie niesamowite" - tłumaczyła.

Majka Jeżowska o byciu youtuberką
Majka Jeżowska o byciu youtuberką

Meghan Markle niedawno wystartowała z własnym podcastem

Meghan Markle wpadła na pomysł stworzenia podcastu już w 2020 roku. Wówczas brytyjskie media donosiły, że razem z księciem Harrym podpisała umowę z platformą Spotify na zawrotną sumę 18 milionów funtów. Potem jednak wszystko się skomplikowało przez pandemię koronawirusa i spór pary z platformą o to, jakie publikują treści.

Premierowy odcinek podcastu "Archetypes" trafił na Spotify 23 sierpnia. Pierwszą rozmówczynią żony księcia Harry'ego była jej serdeczna przyjaciółka i jednocześnie jedna z najwybitniejszych tenisistek na świecie, czyli Serena Williams. Obie panie rozmawiały o macierzyństwie i ambicjach współczesnych kobiet.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Clive Mason/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości