Meghan Trainor chwali się brzuszkiem. Autorka hitu "Made you look" zostanie mamą po raz drugi

Meghan Trainor zostanie mamą
Meghan Trainor zostanie mamą
Źródło: FilmMagic
Meghan Trainor podzieliła się z fanami fantastyczną nowiną. Autorka piosenek "All About that bass" czy "Made you look" spodziewa dziecka i to po raz drugi. Wokalistka zaskoczyła wiadomością podczas wywiadu na żywo.

29-letnia wokalistka, o której ostatnimi czasy zrobiło się naprawdę głośno za sprawą hitów muzycznych jej autorstwa, pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Na Instagramie opublikowała uroczy kadr ze zdjęciem wyników badania USG, a w czasie wywiadu w telewizji potwierdziła przypuszczenia.

Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Meghan Trainor w drugiej ciąży

Swoim stanem wokalistka pochwaliła się w czasie wywiadu w telewizji. Meghan Trainor miała opowiadać o książce, którą właśnie wydaje. Artystka doświadczenie swojej pierwszej ciąży, której czas przypadł na okres pandemii, spisała w formie poradnika dla mam. Książka została zatytułowana "Dear future Mama". Rozmowa, podobnie jak sam tytuł, okazała się świetnym pretekstem do podzielenia się z widzami informacją, że Meghan Trainor niebawem zostanie mamą po raz drugi.

Za język pociągnęła wokalistkę dziennikarka przeprowadzająca wywiad. Miała zauważyć, że z egzemplarza książki, który Meghan Trainor przyniosła ze sobą, wystaje zdjęcie USG. Po kilku słowach wszystko stało się jasne. Na wizję wszedł partner piosenkarki i razem potwierdzili przypuszczenia.

Meghan Trainor - rodzina

Gwiazda zaczęła karierę w wieku 6 lat. Miłość do muzyki zaszczepił w niej ojciec, który uczył śpiewu w szkole. Córkę nauczył też grać na gitarze. Pierwsza piosenka Meghan Trainor powstała, kiedy wokalistka miała... 11 lat! Zaledwie dwa lata później piosenkarka samodzielnie napisała, zaśpiewała i wyprodukowała kolejny utwór. Jako nastolatka wydała dwa albumy. W 2014 roku zaprezentowała piosenkę "About that bass", który stał się światowym hitem. Od tego czasu zdobyła trzy nagrody Grammy - za debiut, za piosenkę roku i nagranie roku.

Meghan Trainor i Daryl Sabara pobrali się w 2018 roku. Mąż piosenkarki jest aktorem znanym między innymi z filmu "Mali Agenci". Para oczekuje na przyjście na świat drugiego już dziecka. Ich pierwszy syn, Riley ma obecnie niecałe dwa latka, a mama nie szczędzi fanom zdjęć uroczego malucha.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic

podziel się:

Pozostałe wiadomości