Michał Bajor o majątku. "Nie gromadzę pieniędzy, bo trumna nie ma kieszeni"

Michał Bajor
Michał Bajor o majątku. Artysta nie ma pieniędzy?
Źródło: MWMEDIA
Michał Bajor w najnowszym wywiadzie ponownie otworzył się na temat braku rodziny. Tym razem jednak nawiązał do aspektu majątkowego. Okazuje się, że artysta nie ma w zwyczaju zbierać zarobionych pieniędzy i ochoczo czerpie z życia garściami. Przyznał, że kilka razy dosyć kiepsko ulokował majątek.

Michał Bajor jest polskim aktorem i muzykiem. Jednym z jego najbardziej charakterystycznych wystąpień była rola Nerona w adaptacji powieści Henryka Sienkiewicza "Quo Vadis". Od wielu lat skupia się na karierze muzycznej. Jego dorobek artystyczny jest pokaźny — ma na koncie kilka albumów, a tym roku świętował 50-lecie twórczości scenicznej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Nowa płyta Michała Bajora. Kulisy duetu z Kayah
Źródło: "Co Za Tydzień"

Michał Bajor o majątku. Nie przywiązuje wagi do pieniędzy?

Rok 2022 nie był dla Michała Bajora najłatwiejszy. Artysta musiał zmierzyć się ze śmiercią ukochanej mamy, co nie było dla niego łatwe. Swego czasu w jednym z wywiadów przyznał, że poza utratą bliskiej osoby, zmagał się z problemami z gardłem czy konsekwencjami samochodowej kraksy, co nie wpłynęło pozytywnie na jego życie osobiste.

Czytaj też: Michał Bajor o trudnych miesiącach. "Życie to nie tylko miłe święta i nowy rok"

W mediach często podkreśla się samotność artysty. Michał Bajor nigdy nie zdecydował się na założenie rodziny, co, jak sam podkreśla, było jego świadomym wyborem. Artysta coraz częściej decyduje się na wywiady, w których opowiada o minionych latach na scenie, a nawet życiu prywatnym. Niedawno muzyk był gościem na Kanale Sportowym. W rozmowie z Małgorzatą Domagalik poruszył temat majątku i tego, co stanie się z pieniędzmi po jego śmierci. Okazuje się, że Michał Bajor nie ma w zwyczaju kolekcjonować zarobionych kwot na koncie oszczędnościowym.

"Jestem utracjuszem totalnym. Wydałem mnóstwo pieniędzy na rzeczy, które nie wypaliły. Miałem też inwestycje, które nie wypaliły, ale nie zbankrutowałem" - powiedział i dodał:

Mieszkam sobie w swoim domku, jeżdżę samochodem, który zmieniam co kilka lat – jak każdy – i z prostego powodu nie gromadzę pieniędzy, bo trumna nie ma kieszeni. Ja nie mam dzieci, nie mam najbliższej rodziny. Mam brata, brata żonę, bratanicę...

Artysta podkreślił, że chce żyć pełnią życia, nie zastanawiając się nad tym, co po nim zostanie.

Michał Bajor o braku rodziny

Michał Bajor jest artystą, który całkowicie poświęcił się pracy zawodowej. Ostatni raz na dużym ekranie mogliśmy go oglądać w 2008 roku. Choć po roli Nerona w kultowej adaptacji filmowej "Quo Vadis" nie mógł opędzić się od propozycji, zdecydował, że jego serce mocniej bije dla muzyki i to z nią splótł swój los.

Aż trudno uwierzyć, że w tym roku Michał Bajor świętuje 50-lecie pracy artystycznej. Muzyk w jednym z wywiadów otworzył się na temat posiadania rodziny. Podkreślił, że żałuje tego, że nie dane mu będzie poznać smaku rodzicielstwa, jednak sam świadomie wybrał drogę "samotnika".

"Stratą na pewno jest brak rodziny, nigdy nie usłyszę: 'dziadku'. Zyski to moja niezależność pod każdym względem i decyzyjność. Myślę, że w życiu miałem za mało niepowodzeń. Niepowodzenia kontrolowane nie są złe, pozwalają trochę się otrząsnąć, spojrzeć na siebie z dystansu. W sumie jestem człowiekiem szczęścia. Oczywiście ktoś może powiedzieć: 'Ale jak to?! Przecież on nie ma dzieci, nie ma żony'. To prawda, nie mam, ale cóż, trudno... Jestem sam, ale nie czuję się samotny. Albo odwrotnie. Jestem samotnikiem, a nie czuję się sam. To jest ogromna różnica. Patrząc na swoje życie z perspektywy czasu, mogę powiedzieć, że nikogo nie skrzywdziłem poza sobą. Sam sobie wybrałem taki styl życia" - powiedział w rozmowie z magazynem "Pani".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości