Patrycja Markowska pokazała rodzinny dom. Dorastała w drewnianej chatce

Patrycja Markowska
Patrycja Markowska pokazała rodzinny dom
Źródło: MWMEDIA
Patrycja Markowska odwiedziła swoje rodzinne strony i pokazała fanom dom, w którym spędzała pierwsze lata swojego życia. Widok drewnianej chatki otoczonej zielenią sprawił, że artystce zakręciła się łezka w oku. "To mocne przeżycie" - napisała.

Patrycja Markowska jest bardzo aktywna w sieci. Wokalistka utrzymuje stały kontakt z fanami dzięki między innymi Instagramowi. To właśnie tam zdradza, co u niej aktualnie słychać. Niedawno córka Grzegorza Markowskiego zdecydowała się na sentymentalną podróż. Nie brakowało wzruszeń.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Patrycja Markowska szczerze o tacie. "On już nie chce śpiewać"
Patrycja Markowska w rozmowie z Aleksandrą Głowińską wyjaśniła, dlaczego tak rzadko występuje razem na scenie ze swoim sławnym tatą. Gwiazda podkreśliła, że mimo że kocha Grzegorza Markowskiego, początkowo nie chciała się wybijać na jego nazwisku i starała się sobie to dozować. Ostatnio jednak sprawy wyglądają zupełnie inaczej. Patrycja Markowska nie ukrywała, że jej ojciec już po prostu nie chce dłużej śpiewać. "Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł" - powiedziała.

Patrycja Markowska pokazała swój rodzinny dom

Patrycja Markowska w trakcie swojego życia kilka razy się przeprowadzała, a obecnie mieszka w Warszawie. Artystka urodziła się w małej miejscowości w województwie mazowieckim i to właśnie z Józefowem wiąże swoje pierwsze wspomnienia.

Gwiazda często odwiedza rodzinne strony: wspiera tamtejszy Dom Kultury i chętnie tam koncertuje. Przez wiele lat jednak nie odwiedzała domu, w którym spędziła swoje wczesne dzieciństwo. Teraz zdecydowała się na sentymentalną podróż pełną wspomnień. O wszystkim opowiedziała na Instagramie. Patrycja Markowska opublikowała zdjęcie niewielkiego drewnianego i starego domu.

Mój rodzinny dom w Józefowie. Tu stawiałam pierwsze kroki. Tu jadłam pierwszy agrest z krzaczka i sadziłam z mamą bratki. Odwiedziłam to miejsce po wielu latach. To mocne przeżycie i łezka w oku…
- napisała w poście.

Fani chętnie komentowali jej wpis i przyznawali, że dorastali w podobnych warunkach.

"Klimat, który kocham";

"Podobny do mojego rodzinnego domu w Łodzi";

"Dom, część tożsamości" - czytamy w komentarzach.

Patrycja Markowska o dzieciństwie w Józefowie

Patrycja Markowska jakiś czas temu w rozmowie z magazynem "Cosmopolitan" opowiedziała o swoim dzieciństwie. Artystka przyznała, że gdy była jeszcze mała, musiała nauczyć się życia.

"Wychowywałam się w Józefowie z daleka od dużego miasta, rodzice nigdy nie rozczulali się nade mną. Mama nie chodziła ze mną do sklepów, ani do fryzjera. Tata obcinał mnie na garnek. Miałam zachrypnięty głos, okulary. Kiedy poszłam do liceum w Aninie, dalej czułam się troszkę takim małym 'trollem z Józefowa'" – wspominała piosenkarka.

Gwiazda mimo wszystko miała szczęśliwe dzieciństwo. Do momentu, gdy przyszedł wiek nastoletni. Wówczas Patrycja Markowska zaczęła porównywać się do innych dziewczyn i wpadła w ogromne kompleksy. Dziś piosenkarka zachwyca smukłą figurą, jednak kiedyś miała problemy z wagą. To właśnie ten aspekt spędzał jej sen z powiek.

"Jako nastolatka miałam wiele kompleksów. Nigdy nie miałam idealnego ciała i wcześniej bardziej to przeżywałam. A z wiekiem zaakceptowałam to, że nie mam figury modelki, polubiłam swoje fajne krągłości czy niedoskonałości. I to bardzo mi pomogło" - wyjaśniła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości