Michał Koterski i Marcela Leszczak spędzą sylwestra "z pompą i rozmachem". Wiemy, dokąd jadą [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski
Michał Koterski i Marcela Leszczak o planach na sylwestra. "Będzie z rozmachem i z pompą"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Michał Koterski i Marcela Leszczak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą zdradzili plany na tegorocznego sylwestra. Okazuje się, że zakochani pakują walizki i wyjeżdżają świętować ostatni dzień w roku pod palmami. "To będzie przygoda" - mówili nam zgodnie.

Michał Koterski i Marcela Leszczak stanowią jedną z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu, a ich życie prywatne od dawna ciekawi rodzime media rozrywkowe. Nic jednak dziwnego, zakochani bowiem lubią przysparzać emocji i nigdy nie kryli się z tym, że ich związek nie jest idealny. Celebryci kilka razy się rozstawali i schodzili, jednak obecnie ich miłość kwitnie w najlepsze. Przy okazji premiery "Akademii Pana Kleksa" Michał Koterski i Marcela Leszczak odpowiedzieli nam na kilka pytań.

Michał Koterski i Marcela Leszczak spędzą sylwestra pod palmami

Michał Koterski i Marcela Leszczak w rozmowie z nami zdradzili swoje plany na tegorocznego sylwestra. Ukochana aktora początkowo była bardzo tajemnicza, jednak zapowiedziała, że będzie to dla nich wyjątkowy moment.

Sylwester to zobaczycie, bo będzie bardzo fajny z rozmachem i z pompą
- powiedziała Marcela Leszczak.

Szybko przerwał jej Michał Koterski, który namawiał ukochaną, by zdradziła kierunek podróży.

- Trzeba zdradzić, bo nie wiemy, czy będzie fajny, bo nigdy tam nie byliśmy - mówił Michał Koterski.

Wówczas Marcela Leszczak wyjawiła, że wybierają się do Stanów Zjednoczonych.

- Będzie super, bo lecimy na Florydę, do Miami. To będzie super sylwester - powiedziała Marcela Leszczak.

Jej wypowiedź uzupełnił Michał Koterski, który dość ostrożnie podchodzi do entuzjazmu narzeczonej.

- Na pewno będzie super, bo będzie to przygoda, ale wiecie, już czasami tak w życiu bywa, że w najlepszych miejscach na świecie może być, za przeproszeniem, różnie, a tych takich skromnych może być wyjątkowo. To też życie napisze. Wierzymy, że to będzie wspaniała podróż, bo to jest Miami, a co będzie, to zobaczymy - mówił aktor.

Nasza reporterka podpowiedziała parze, że to, co jest pewne w ich zagranicznej podróży, to gwarantowana dobra pogoda na miejscu. Michał Koterski nie ukrywał, że nie może się doczekać korzystania z uroków tamtejszego słońca.

O właśnie, i to jest najważniejsze. Przy dzisiejszej pogodzie to jest na pewno bardzo, bardzo ważne. Nie możemy się doczekać, aż się ogrzejemy
- dodał Michał Koterski.

Michał Koterski i Marcela Leszczak wezmą ślub w przyszłym roku?

Przy okazji premiery "Akademii Pana Kleksa" Michał Koterski i Marcela Leszczak zostali przez nas zapytani, czy w nadchodzącym 2024 roku planują sformalizować związek i wziąć ślub. Zakochani bowiem wychowują wspólnie syna Fryderyka i... już dwa razy się zaręczali.

- Czy plany ślubne... Akurat bardzo miło, że mnie pytasz, ale tu bardziej Michał musi się wypowiedzieć, co kochanie? Właśnie może dla TVN powiesz, co z tym ślubem, bo zaręczyny były dwa razy. Więc... - zaczęła Marcela Leszczak.

Szybko jej wypowiedź uzupełnił Michał Koterski.

- No więc trzeci musi być ślub, a resztę to już życie napisze scenariusz - dodał.

Ukochana aktora zaczęła go naśladować i śmiać się z całej sytuacji.

- Wszystko w rękach tego u góry, ale ten u góry to cały czas chyba chroni mnie przed czymś (śmiech), albo mi cały czas daje różne szanse - śmiała się Marcela Leszczak.

Michał Koterski wtórował narzeczonej.

Mówią tak: "będziesz gotów, to cię spotka" (śmiech). Nie, ale tak na poważnie, no zobaczymy, życie pisze najlepsze scenariusze i kto wie, kto wie, zobaczymy, co będzie 
- zakończył Michał Koterski.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości