Michał Koterski i Marcela Leszczak o ślubnych planach. Powiedzą sobie "tak"? [TYLKO U NAS]

Michał Koterski i Marcela Leszczak
Michał Koterski i Marcela Leszczach o ślubnych planach. Powiedzą sobie "tak"?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Michał Koterski i Marcela Leszczak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą zostali zapytani o ich ślubne plany na najbliższy czas. Ukochana aktora wzięła go pod włos i również oczekiwała odpowiedzi. Sam Michał Koterski nieco się migał w tym temacie. "Życie pisze najlepsze scenariusze" - mówił.

Za nami uroczysta premiera zupełnie innej odsłony "Akademii Pana Kleksa" w reżyserii Macieja Kawulskiego, która jest jednocześnie najnowszą koprodukcją fabularną TVN Warner Bros. Discovery. Pierwszy pokaz odbył się w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie i przyciągnął tłumy gwiazd. Wśród nich znaleźli się Marcela Leszczak i Michał Koterski, którzy przyszli obejrzeć film razem z synem Fryderykiem.

Michał Koterski i Marcela Leszczak o ślubnych planach

Marcela Leszczak na premierę "Akademii Pana Kleksa" wybrała jasnobeżową suknię balową w stylu księżniczki. Nie da się ukryć, że kreacja ukochanej Michała Koterskiego bardzo przypominała fason weselnych sukienek. Zapytaliśmy narzeczeństwo, czy jest to jakaś zapowiedź i czy na 2024 rok mają ślubne plany.

- Czy plany ślubne... Akurat bardzo miło, że mnie pytasz, ale tu bardziej Michał musi się wypowiedzieć, co kochanie? Właśnie może dla TVN powiesz, co z tym ślubem, bo zaręczyny były dwa razy. Więc... - zaczęła Marcela Leszczak.

Szybko jej wypowiedź uzupełnił Michał Koterski.

- No więc trzeci musi być ślub, a resztę to już życie napisze scenariusz - dodał.

Ukochana aktora zaczęła go naśladować i śmiać się z całej sytuacji.

Wszystko w rękach tego u góry, ale ten u góry to cały czas chyba chroni mnie przed czymś (śmiech), albo mi cały czas daje różne szanse
- śmiała się Marcela Leszczak.

Michał Koterski wtórował narzeczonej.

- Mówią tak: "będziesz gotów, to cię spotka" (śmiech). Nie, ale tak na poważnie, no zobaczymy, życie pisze najlepsze scenariusze i kto wie, kto wie, zobaczymy, co będzie - zakończył Michał Koterski.

Michał Koterski i Marcela Leszczak zaręczali się dwa razy

Michał Koterski i Marcela Leszczak stanowią jedną z najbardziej wybuchowych par polskiego show-biznesu. Zakochani są ze sobą wiele lat i przez ten czas kilka razy się rozstawali i schodzi. W 2017 roku celebryci powitali na świecie wspólnego syna, Fryderyka.

Michał Koterski oświadczył się nawet wówczas ukochanej, jednak ich sielanka nie trwała długo. Jakiś czas później partnerzy rozeszli się i zerwali zaręczyny. Okazało się jednak, że nie potrafią bez siebie żyć. Aktor co prawda w międzyczasie próbował stworzyć związek z inną kobietą, jednak jego relacja z Dagmarą Bryzek się rozpadła. Kilka miesięcy później Michał Koterski i Marcela Leszczak obwieścili światu, że znów się spotykają.

Zakochani pokazali się razem na salonach pod koniec 2021 roku, a na ówczesnego Sylwestra wyjechali w podróż do Dubaju. To właśnie tam Michał Koterski po raz drugi uklęknął przed ukochaną i poprosił ją o rękę. Marcela Leszczak ponownie się zgodziła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości