Michał Szpak o życiu uczuciowym. Jeszcze nie znalazł miłości. "Czekam na cud"

Michał Szpak
Michał Szpak o życiu uczuciowym. Jeszcze nie znalazł miłości
Źródło: MWMEDIA
Michał Szpak to utalentowany wokalista, który zaskakuje fanów swoimi kreacjami scenicznymi, ale pozostaje tajemniczy. Od niedawna zwierza się na temat życia prywatnego i planów na przyszłość. Artysta wyznał, że chce mieć dzieci, a teraz opowiedział o tym, że jeszcze nie znalazł miłości. Muzyk zastanawia się nad tym, dlaczego tak się stało.

Michał Szpak urodził się w Jaśle. Jego kariera nabrała tempa po tym, jak zajął 2. miejsce w talent show "X-Factor". Artysta reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2016. Zaśpiewał wtedy utwór "Color of Your Life". Michał Szpak zdawał egzaminy na Wydział Piosenkarski Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, lecz już wtedy zwracał na siebie uwagę wyglądem. Odmówiono mu przyjęcia ze względu na ubiór i makijaż. Piosenkarz nigdy nie uległ presji otoczenia i nie zrezygnował ze sposobu wyrażania własnej osobowości.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Edyta Zając o wizerunku, karierze modelki i swoim wyglądzie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Szpak o życiu uczuciowym. Jeszcze nie znalazł miłości

Michał Szpak został bohaterem kolejnego wydania magazynu "Viva!". Z udziałem piosenkarza zorganizowano oryginalną sesję zdjęciową. Nie zabrakło odważnych stylizacji. Jedną z nich możecie zobaczyć w nagraniu, które zamieściliśmy poniżej. Pismo udostępniło już fragment rozmowy z artystą. Michał Szpak został zapytany o to, czy był kiedyś zakochany. Gwiazdor polskiej sceny muzycznej odparł, że nie było mu dane poznać prawdziwej miłości.

"Takiego wielkiego, namiętnego, burzliwego zakochania jeszcze w życiu nie przeżyłem. Miłości. Być może nie było na to czasu. Czekam na cud" - odparł.

Dziennikarka Beata Nowicka kontynuowała ten wątek i zapytała artystę, czy w ogóle myśli o tym. Michał Szpak próbował zrozumieć, dlaczego jeszcze nie spotkał na swojej drodze osoby, z którą mógłby snuć wizję wspólnej przyszłości.

"Mam zaufanych przyjaciół, z którymi podróżuję, którym mogę się zwierzać, którzy mi doradzają, bo są dojrzalsi ode mnie, dzięki nim radzę sobie z problemami. Być może dotąd nie spotkałem nikogo na swojej drodze, bo jestem osobą publiczną. Jestem freekiem" - stwierdził.

Michał Szpak opowiedział o tym, jaki jest w życiu prywatnym, co lubi robić, jak odpoczywa. Przyznał, że w życiu codziennym jest flegmatyczny. Ceni spokojnie życie, wychodzi z psem na spacer i dziwi się, dlaczego ludzie się mu przyglądają. Podkreślił, że tak naprawdę niewiele osób wie, jakim jest człowiekiem, co mu w duszy gra.

Jeśli kiedyś pojawi się osoba, która ma mnie poznać, odkryć, to przebije się przez ten pancerz. Jestem pogodzony z różnymi ścieżkami swojego życia. Być może za 10 lat będę kolesiem siedzącym na Bali i zgłębiającym tajniki jogi i medytacji…
- rozmarzył się.

Michał Szpak chce zostać ojcem

Michał Szpak już wcześniej zdradził, że oprócz kariery myśli o tym, jak miałoby wyglądać jego życie prywatne. Opowiedział o tym w rozmowie z "Twoim Stylem". W wywiadzie zdradził, że w jego życiu jest miejsce na drugą osobę, a jej płeć nie ma znaczenia. Muzyk otworzył się na temat swojej seksualności.

"Miłość to opieka, troska, zachwyt, relacja z osobą, z którą jest mi dobrze. Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tam naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą"- podkreślił Michał Szpak.

Michał Szpak ceni czas spędzony z bliskimi. Nie tylko on w rodzinie może pochwalić się talentem muzycznym. Ojciec śpiewał w chórze, a matka śpiewała i grała na gitarze. Wokalista ma troje rodzeństwa, brata Damiana oraz siostry: Marlenę i Ewę. Ma też słabość do dzieci swojego rodzeństwa. Sam chciałby zostać ojcem.

Marzę o tym, żeby mieć dziecko. To przedłużenie linii życia jest dla mnie niezwykle ważne. Kariera przemija, a dziecko, taka część ciebie, zostaje na zawsze
- podsumował.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości