Michał Wiśniewski o małżeństwach. "Wydaje mi się, że miałem bardzo kochające żony"

Michał Wiśniewski podczas gali
Michał Wiśniewski wzruszony studniówką córki
Źródło: MWmedia
Michał Wiśniewski w jednym z ostatnich wywiadów opowiedział o relacjach z byłymi żonami. Wyjaśnił, że o każdej z nich myślał jak o kobiecie swojego życia, a decyzje o ślubach wynikały z czystych intencji i wielkiej, nieposkromionej miłości. "Cenię kobiety za to, że potrafią przywdziewać zbroję. Ale jak idą spać, to muszą tę zbroję zdjąć i są wtedy tak samo bezbronne jak cała reszta" - wyznał. 

Michał Wiśniewski w 2020 roku po raz 5. stanął na ślubnym kobiercu. To właśnie Polę Wiśniewską uznaje za kobietę, z którą spędzi resztę życia. Jak twierdzi, żona zna jego wszystkie sekrety, zachowania i słabości. 

Michał Wiśniewski o małżeństwach, rozwodach i miłości

Piosenkarz w rozmowie dla "Vivy" opowiedział, że od lat spotyka się z pytaniami o swoje małżeństwa i zarzutami, że nie jest dobrym materiałem na życiowego partnera. Wyznał jednak, że właśnie ślub jest dla niego sposobem na wzmocnienie i przypieczętowanie prawdziwego uczucia.

"Nie ma w tym nic skomplikowanego. Ta przysięga jest dla mnie bardzo ważna. Po co mam się łączyć z kimś, kto nie jest na to gotowy? Jak idę na targ i kupuję pomarańczę, to nie oczekuję, że ona będzie truskawką. Za każdym razem wierzyłem, że nam się uda. Wydaje mi się, że miałem, łącznie z Magdą, która wylała na mnie wiadro pomyj, bardzo kochające żony, które z najlepszymi intencjami podchodziły do naszego małżeństwa. Każda mi poświęciła część swojego życia, a ja im" - powiedział. 

Anna Świątczak o początkach w zespole Ich Troje
Anna Świątczak o początkach w zespole Ich Troje. Wszystko zmieniło się, kiedy wyszła za Michała Wiśniewskiego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Wiśniewski szczerze o rozstaniach i medialnych rozwodach

Artysta wyjaśnił w wywiadzie, że choć czasami początki związku są piękne i bajkowe, to w chwili próby okazuje się, że para nie potrafi się ze sobą porozumieć. 

"Przyjmowałem to z pokorą. Cenię kobiety za to, że potrafią przywdziewać zbroję. Ale jak idą spać, to muszą tę zbroję zdjąć i są wtedy tak samo bezbronne jak cała reszta. Kobietom zawsze się wydaje, że są w stanie zmienić mężczyznę. Mimo że ostrzegasz je 500 razy, że się nie zmienisz, wciąż w to wierzą. Aż w końcu pękają" - wyznał. 

Michał Wiśniewski o uzależnieniu

Michał Wiśniewski nie ukrywał, że walczy z chorobą alkoholową a Pola, jego piąta żona, doskonale wie, jak może wyglądać małżeństwo z człowiekiem, który ma pełny bagaż doświadczeń.  

"Pola poznała mnie trzeźwego, ale ona również wiedziała, z kim się wiąże. Kiedy kończy mi się wszywka, popijam sobie. Pola widziała mnie po alkoholu, ale nigdy nie widziała mnie pijącego pięć lat z rzędu. Ja jestem z gatunku barankowatych – jak się napiłem, szedłem grzecznie spać, nie miałem łazika, nie robiłem awantur, nie znikałem na mieście. Najlepsze imprezy mam w domu, nie na zewnątrz. Chodzi o to, że jeśli ktoś ci poświęca swoje życie, mało tego, rodzi ci dzieci, oczekuje od ciebie, że ten poświęcony czas nie pójdzie na marne, czy to jest związek partnerski, czy małżeństwo, nie ma znaczenia. Tym razem obiecałem sobie, że już nigdy nie będę się starał, żeby komuś zrobić dobrze na siłę, żeby kogoś uszczęśliwić. Taki jest mój pomysł na związek z Polą" - powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości